170 eur - ako s nimi nalozit?

Príspevok v téme: 170 eur - ako s nimi nalozit?
šampanské

Ahojky, chcem Vas poprosit o radu. Mam k dispozicii cca 170eur mesacne (kazdy mesiac), ktore mozem utratit na svoju fyzicku schranku. A teraz neviem, co si mam dopriat. Nejde mi o kupu oblecenia a pod., skor starostlivost o zdravie, kondiciu, krasu...
Tak poradte, co by ste s tymi peniazmi urobili Vy. Male info o mne-35 rokov, mierna nadvaha, plet celkom v pohode.

Fero M.

môžeš dať mesto? pomohlo by to

Noo podľa toho, či cítiš na sebe nejaké nedostatky :D
Ale skôr by som sa zameral na kruhový kondičný trening, ako na objem svalov.

Lulita

este mozes kadernicku, nechty, meditacie, ved je z coho vyberat, alebo daj, co mas k dispozicii, musis podla seba, co by ta bavilo, co najviac chces vylepsit, ak mas nadvahu tak nejake to cvicenie asi aspon z casti

pan d.

Presne ako vravi lost, nakup si uteraky a potom ich predavaj cez Bazosa napr.:)))
Ja zijem v takom malom pojebanom mestecku, ze tu mame velky prd. Ja by som napr. tak rad chodil na kung-fu, ale u nas sa to neda a chodit do ineho mesta /vacsieho/, tak to by ma stalo poriadny Majland. Chodil som vtedy, ked to bolo aj u nas. Potom som to vsetko len nastudoval z knih z Ameriky, ktore ma stali tiez nemale peniaze. Ja som asi chodil na dost drahy styl /plameniak spojeny s hadom/.

šampanské

No, chodim do prace, takze dobu si prilis vyberat nemozem, a nebyvam v Bratislave, musim vyberat z miestnej ponuky. A na co sa mam v tom fitku zamerat?

Fero M.

tak vačšina to má popísané aj v popise na webe. Co sa týka obmedzenia počtu zazerajucich, treba skúsiť aj výsostne ženské posilnovne, ktorých je stále viac a viac, alebo si vybrať hodinu kedy ich je tam ešte menej :)

lost

nemozes si ich odlozit (aspon cast/polovicu) a ist raz rocne na dovolenku? :)
k moru, to je tiez investicia do zdravia ;)