Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné - najbledšia pleť aká existuje - makeup

Príspevok v téme: Akné - najbledšia pleť aká existuje - makeup
Teekane

Ahojte , viem ,že tu bolo už veľa takých tém , ale ja mám 17 rokov , s akné sa trápim už od trinástich , skúšala som všetko a stále aj skúšam . Mám takú strednú formu asi ... Na celú tvár si dávam už dlho aknecolor , moja kozmetička povedala,že to nevadí , ale chcela by som ho zmeniť . Na cene mi nezáleží , čo sa týka make-upu , pokial by stál za to .
Lenže ďalší problém je , že mám asi najbledšiu pleť aká može byť . Skúsila som už nejaký aj iný make-up , no všetky mi hneď zoranžoveli pleť .
A tie drahšie makeupy , nechcú mi dať vzorku domov a v obchode to asi ťažko možem odhadnúť ...
Kúpila som si teraz jeden , zdal sa odtieň ten istý ako moj najbledší aknecolor ale i tak som mala pleť oranžovú a to mám prax v dávaní si makeupu , viem ako na to - skúsenosti ...
Neviete o nejakom ? Lebo kúpiť si makeup za dvadsať eur a potom ho odloži´t ,že nie je vhodný , asi by ma porazilo....

maddie

babyyy preboha to vážne ešte dnes niekto používa Acnecolor? to nie je make-up na celú tvár ale LIEČIVO na lokálnu aplikáciu....

hevi

ja mám taktiež ťažšiu formu akne.. nie je mi to príjemné preto som začala používať make up.. najlepšiu skúsenosť mám však s acnecolorom ktorý je však na moju tvár bledý preto si ho prekrývam ešte Make up-om Dermacol acnecover ak teda chceš acnecolor zmeniť, čo by som ja asi nerobila, môžes skusit ten dermacol. Je z neho aj svetlý otieň a dá sa kúpiť aj v dm drogerii za lacno okolo 5 eur.. :)

spokojna

Pre mna je aj najsvetlejsi dermablend tmavy, vichy aera teint pure fluid odtien 012 opal je najsvetlejsi z tychto znaciek, svetlejsi ako toleriane. A je vhodny na plet s akne.

bledulaaa

ano, takych tem uz bolo. Velmi dobre viem, co je to najst sveetly make-up. Vsetky, podotykam vsetky drogerkove (aj ten od essence) su pre mna tmave a nevhodne.. No jeden od rimmelu ten affinotone odtien c.02 ten je dobry odtien..ale sposobuje akne a upchava pory. Ja mam La roche posay toleraine teint odtien 10 - ten najsvetlejsi, ale pouzivam ho az ked vykukne slniecko a moja tvar nachyta trocha farby. V zime je tmavy. Teraz tiez zhanam zimny total svetly makeup na akne, reps problematicku, citlivu plet.

Larrra

ahoj ja mam tiez bledu plet a trapi ma akne, kupila som si make up od pupy, taky najnovsi, rozjasnujuci a je fakt dost bledy mozno ze na mna az prilis, no aj rimmel wake mi up je dobry, je bledy, ale nie az tak ako ten od pupy a pekne rozjasnuje plet a na prekrytie pri horsom akne je od vichy dermablend, neposobi umelo a fakt perfektne kryje

kari32

Tak ja mám tiez veľmi veľmi bledú pleť a poskúšala som toho už veľa a najlepší je pre mňa max factor lasting performance najsvetlejší odtieň - 100, a tiež dlho vydrží, nerobí flaky, a na mne je prirodzený, ziadna do oranzova farba. je síce drahší, ale pre mňa stojí za to.

siriina

ak mas akne, mala by si pouzivat kvalitnu kozmetiku, to znamena, kupit si drahsie produkty, ale o to ucinnejsie a prospesnejsie pre tvoju plet. mala by si si kupit makeup od la roche-posay alebo vichy, pretoze tie maju rady zamerane prave na takuto plet. a aj ked v dnesnej dobe vobec nie je pravdive tvrdenie, ze makeup upchava pory, investovala by som do drahsieho, ktory akne aj zaroven lieci. makeup je pre takuto plet prospesny, pretoze ju chrani pred necistotami.:)

Chlo_e

skús alverde ten má dosť bledé odtiene,,aj ja mám bledu pleť a ten bol celkom v pohode ani flaky nevytváral,,ale aj ten essence mám a ten je tiež fajn :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - najbledšia pleť aká existuje - makeup - Fórum - ZDRAVIE.sk