Akné - najbledšia pleť aká existuje - makeup

Príspevok v téme: Akné - najbledšia pleť aká existuje - makeup
Teekane

Ahojte , viem ,že tu bolo už veľa takých tém , ale ja mám 17 rokov , s akné sa trápim už od trinástich , skúšala som všetko a stále aj skúšam . Mám takú strednú formu asi ... Na celú tvár si dávam už dlho aknecolor , moja kozmetička povedala,že to nevadí , ale chcela by som ho zmeniť . Na cene mi nezáleží , čo sa týka make-upu , pokial by stál za to .
Lenže ďalší problém je , že mám asi najbledšiu pleť aká može byť . Skúsila som už nejaký aj iný make-up , no všetky mi hneď zoranžoveli pleť .
A tie drahšie makeupy , nechcú mi dať vzorku domov a v obchode to asi ťažko možem odhadnúť ...
Kúpila som si teraz jeden , zdal sa odtieň ten istý ako moj najbledší aknecolor ale i tak som mala pleť oranžovú a to mám prax v dávaní si makeupu , viem ako na to - skúsenosti ...
Neviete o nejakom ? Lebo kúpiť si makeup za dvadsať eur a potom ho odloži´t ,že nie je vhodný , asi by ma porazilo....

mirka 128

inak baby sa vam divim ze pouzivate tie makeupy, ved vam pory v pleti nedychaju tym ze si ich makeupom uzatvarate a potom sa nikdy nezbavite akne.

ggaa

odporucam makeup vichy dermablend. velmi svetly a vyborny. nedam na neho dopustit
alebo este dermacol cover makeup najsvetlejsi odtien, ten je uplne biely. ale mne nevyhovuje ako makeup. skor ako korektor. predavaju ho v teta drogerii

jennifer30

Ja nie, díky, takú zľavu isto nedajú, že 11 eur a pošta zdarma :D Zriaďte si paypal a nenechajte sa ošklbávať.

jennifer30

No pre mňa je pohodlnejšie objednať z Anglicka, zaplatím PayPalom, platbu majú hneď, do týždňa to mám doma. A pochybujem, že kamigift budú mať také brutálne zľavy, aby tromfli Angličanov :D

jennifer30

Pri súčasnom PayPal kurze to vychádza 7,17 € s poštou, čo je teda riadny rozdiel oproti 18 € (bez pošty). Neplatí sa tam už žiadna daň, je to konečná cena, objednávala som od nich párkrát. DPH ani clo neplatíš, keďže je to EÚ. Poštovné je preto také nízke, lebo to posielajú obyčajne. Ja už zo Slovenska nič neobjednávam, lebo sú s tým len problémy. Z Anglicka mi príde tovar za týždeň a tu sú arogantní drzí predajcovia, momentálne čakám na tovar z jedného slovenského e-shopu 3 týždne a ani sa neobťažujú odpovedať na maily, že čo je s tým! S Angličanmi nemám problémy. O cenových rozdieloch radšej ani nehovorím.
Ja som inak rozmýšľala nad tým anti-dandruff šampónom, má aj dobré hodnotenie na makeupalley. Niekedy mám lupiny, tak by sa mi občas zišiel.

mirka 128

s jasonom mam aj ja velmi dobre skusenosti, jedna z mala kozmetik ktore su naozaj kvalitne na pokozku a najmä prirodne, tie velmi parfumovane telove kozmetiky mi vobec nerobia dobre. Patka ma pravdu od kamigiftu sa da nakupit aj za lacnejsie, len treba pockat kedy daju opät nejaku akciu. je to pohodlnejsie objednat si cez kamigift tym ze su na SLovensku ako z Anglicka al. Ameriky, lebo v minulosti sa mi stalo ze mi prislo rozbite balenie..

Patka1857

Viesco mam s tym skusenosti. Ono ten sampon je velke balenie asi 2x taky velky ako obycajne male. Je to taky olejcekovy skor, nie ako chemikalia a nevysusuje pokozku.

Patka1857

To hej, ale to su libry to mas *1,23 cize nejakych 7,5 eura + neviem, ci je to s danou, alebo bez. A sa mi nechce verit, ze to dokazu posielat po celom svete zdarma. Vsak len na Slovensku stoji doprava okolo 2-3 eura. Clo by sa nemalo platit v ramci EU. Ono ta stranka kamigift oni mavaju casto vyhodne akcie a vtedy to davaju ovela lacnejsie ... ja som to kupila za cca 12 eura od nich. Tak si pockam, ked budu mat opat zlavu. Ja som sa pridala na FB Kamigift Slovensko poslem im spravu, kedy budu dalsie akcie ...