Chcem, aby sa pri sexe urobil do mňa.

Príspevok v téme: Chcem, aby sa pri sexe urobil do mňa.
catwoman9

Ahojte. Mam 27 rokov, 6 rokov som vydatá, s manželom sa nam nedarilo počať dieťatko, 5 rokov. Na ďalší rok sa nám zázrakom podarilo, ale, žiaľ, potratila som. Chvíľku som to nehala tak, a začala som manželovi o tom hovoriť, aby sme to skúsili atď, ale poedal mi čo ma veľmi zarazilo - ja nechcem deti, proste on pol roka trvá na tom, že nechce deti. Citová stránka v poriadku, sexuálna takisto, sme obaja spokojní, ale nech sa snažím ten polrok ako chcem, nemožem ho presedčiť, aj som na ňho kričala, ako je možne že nechce mať so mnou deti, keď ma ľúbi, ja mám rešpektovať jeho rozhodnutie, on chce byť so mnou sám. Skúsili sme doktora, proste nikto ho nevedel presvedčiť, ani farár! Ja som zúfala a najiac na svete si prajem otehotniet s ním. Ľudia, ja viem, znie to bláznivo čo od vás chcem, ale prosím vás, ako dosiahnúť aby sa do mňa vystriekal? Aj opitého som ho skúšala, ale pri alkohole zaspí, a zas nechcem mať hlúpe deti. Ja viem, že ho nepresedčím za nič na svete, dokonca aj rozvodom som mu hrozila, a nič to s nim nerobilo... A iného si tiež nenájdem, ľubim jeho a s nim chcem mať dieťatko, len ako to spraviť... ;(

mellisa

Tak keď nechce, tak nechce....a keby si otehotnela, pomáhal by ti s výchovou a starostlivosťou o to dieťa, keď ho tak veľmi nechce?