Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moje dievča chce romantiku..

Príspevok v téme: Moje dievča chce romantiku..
Jozko12

Ahojte,moje dievča tuzi po romantike..Viacmenej ,kedysi som vedel ako nato, potom som mal pauzu vo vztahu a bol som kazdy den v prostredi krcma,chlapy,hokej,vandalizmus a podobne..kazdy si to vie predstavit.. Ale teraz mam dievca a ja neviem ako na to,zas obnovit to.. niake tipy ,popripade rady? lubim ju aj ona mna ,ale tuzi po romantike..no co pre nu nespravim? ..nepiste mi veci tipu "sviecky,vecera a podobne" ale nieco ,co jej pozdvihne ego ,pochvala? alebo nieco z coho bude rada?

Sejla

Magy, prečo? :D Ja milujem kolotoče. Také, vysoké a rýchle, ktoré cítiš až v žalúdku fúúúú to je hrozne fajn

Magnum699

Tak to čo máj ja rada: Si krásna to je jasné ktorá by to rada nepočula. Chcem byť navždy len tvoj. Chcem byť s tebou do konca života. Ešte nikdy som nikoho tak nemiloval. Krásne voniaš. Si najúžasnejšia žena na svete. A situácie romantické sú pre mňa v posteli úplne v objatí. Nočný pohľad na mesto. Prechádzka okolo nejakého jazera... :) a keby protirečila že nie je krásna a pod. tak povedz že pre teba je najkrajšia :)

Rejka

Jeden malý typ, po ktorom túžim práve teraz ja, tak ti poradím: len tak si lahnúť a hladkaj/škrabkaj jej chrbát (nie cez oblečenie, ovšem). Napriek všetkej 'jedinečnosti každej z nás', to má každá rada.
A takýchto malých blbostí je plno :)

Jozko12

hah vtom bude asi ten problem :D tak ja som zas taky ,spytam sa dva krat ci sa nieco deje a ked povie ze nic ,tak viem ze sa nieco deje ale neriesim to..az potom ked vidim ze ju to trapi tak to zistujem :D ..

ajaaaj

Ja som sa na taketo spravanie naucil jednu vec. Ked ti baba povie, ze sa nedeje nic, tak to beriem tak, akoby sa naozaj nic nedialo.Cize to vyzera asi takto : Co sa deje ? - NIČ ! -A super, mne sa zdalo, ze sa nieco deje. Takze mozme ist tam a tam....
Ten pokoj co clovek ziska, ked sa netrapi nad problemom, ktoreho pricinu nepozna a nespozna, je na nezaplatenie. Ale odkedy som to tak zacal robit, tak som nemal dlhodoby vztah :D

Jozko12

No co uz s nou.. :P Ale niekedy mam taky pocit ,ze fakt nevie co chce.. Rozpravame sa ,nema chut o tom rozpravat,ptom zas o tom..a nastane trapne ticho chvilku az kym nezacnem improvizovat,toto ma dokaze neskutocne vytočiť...

ajajaaj

Jozo, robis to tak ako to mas robit, kludne v tom pokracuj a nic nemen.Keby zeny skutocne povedali to co chcu, tak by bol svet ovela jednoduchsi, ale ako tu uz niekto mudro napisal - ony same nevedia co chcu, tak ty sa kvoli tomu nezblaznis.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moje dievča chce romantiku.. - Fórum - ZDRAVIE.sk