Moje dievča chce romantiku..

Príspevok v téme: Moje dievča chce romantiku..
Jozko12

Ahojte,moje dievča tuzi po romantike..Viacmenej ,kedysi som vedel ako nato, potom som mal pauzu vo vztahu a bol som kazdy den v prostredi krcma,chlapy,hokej,vandalizmus a podobne..kazdy si to vie predstavit.. Ale teraz mam dievca a ja neviem ako na to,zas obnovit to.. niake tipy ,popripade rady? lubim ju aj ona mna ,ale tuzi po romantike..no co pre nu nespravim? ..nepiste mi veci tipu "sviecky,vecera a podobne" ale nieco ,co jej pozdvihne ego ,pochvala? alebo nieco z coho bude rada?

Jozko12

To je sice vsetko pekne ,vcerajsia prechadzka sa jej pacila ..Po inych babach v jej pritomnosti sa nekukam ,skoro stale ked sme spolu mi povie ze ako pekne voniam...Ale ked jej poviem ze je krasna zacne sa hadat ze nie,vtedy ma ide j*bnut a vzdy jej poviem ze je strasna truba obijmem ju a poviem jej ze ju lubim.. No nepodstatne.. james,miesta ktore mam rad su hlavne krčmy ale nieco sa uz najde .. nirvana ja sa jej pchat do riti nemienim, viem ze dievcata ako je ona takych chlapcov nema rada ,aj ked jeden cas neni na skodu to robit,ale nie.. Tak dakujem vam chlapci a dievčata volaco vymyslim a dufam ze ma z tej mojej mladej ne*ebne,ale inac ju lubim :)

ajajjaaj

Chapem tvoje problemy s tym, ako byt romanticky.Ja sam som na tom podobne ako ty, akurat vandalizmus som vynechal. Ja ti ale radim, nerob to, co ti poradila nirvana.Nech hovoria zeny co chcu, maloktora ma rada sladkych romantickych chlapcekov, ktory ju budu stale obskakovat,vtierkat sa, nosit kvetinky,...Bud taky aky si, len ju sem tam vezmi na veceru, potom niekam, kde ju to potesi - kino, divadlo, prechadzka v parku,... V ten vecer kludne rob to , co ti radila nirvana. Ale potom nejaky cas zase normalne spravanie.Ak sa do teba zalubila v case, ked si bol aky si bol. Tak zjavne si ju ocaril prave tym.Ale zeny z casu na cas potrebuju, aby im dal chlap najavo, ze ich lubi

ajajjaaj

Chapem tvoje problemy s tym, ako byt romanticky.Ja sam som na tom podobne ako ty, akurat vandalizmus som vynechal. Ja ti ale radim, nerob to, co ti poradila nirvana.Nech hovoria zeny co chcu, maloktora ma rada sladkych romantickych chlapcekov, ktory ju budu stale obskakovat,vtierkat sa, nosit kvetinky,...Bud taky aky si, len ju sem tam vezmi na veceru, potom niekam, kde ju to potesi - kino, divadlo, prechadzka v parku,... V ten vecer kludne rob to , co ti radila nirvana. Ale potom nejaky cas zase normalne spravanie.Ak sa do teba zalubila v case, ked si bol aky si bol. Tak zjavne si ju ocaril prave tym.Ale zeny z casu na cas potrebuju, aby im dal chlap najavo, ze ich lubi

AdamKrt

Teraz jej das romantiku a za mesiac bude toho prejedena a bude chciet spontannost, ci aby si jej naplacal. Zenam nevyhovies, lebo same nevedia, co chcu.

nirvana

Ježiš...začni s ňou kukat zamilované telenovely. Prechádzky, masáže, kvetinky, vtirkanie sa, vycap si všade jej fotku, davaj jej malé romantické darčeky, nápis zalubenu básničku - na kvalite nezáleží , stale jej hovor že je krasna, úžasná, sikovna, najkrajšia, nekukaj po iných babach, buď vždy nahodeny a vonavy...stojí ti to za to ?

james bond

pochvala =DD no este poskrabkaj ju za usami potom, chapem tazko sa vracia k romantike ked si navyknuty na vandalizmus, zober ju na miesto ktore mas rad ale nie krcmu, sprav cokolvek co nebudes robit z donutenia aby uz ta romantika bola za tebou, ona to vyciti a bude vdacna