Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dedik Jan - skúsenosti

poskodeny

MAM S NIM VELMI NEGATIVNU SKUSENOST
Z OCI MI HADAL AKE CHOROBY MAM-NIC Z TOHO CO POVEDAL NENI PRAVDA _PONUKOL MI KVAPKY A NEJAKY PRASOK
CO MA STALO 50 eur A O TOM TO VSETKO JE
JE TO PRE NEHO BIZNIS _KVAPKY NEPOMOZU A PRASOK
JE TAM NAPISANE-BILINKOVY PRIPRAVOK -CO NEMA NIC SPOLOCNE S BILINKAMI-JE TO PRASKOVY CUKOR MIERNE PRIFARBENY-TAKZE AKY LIECITEL JE TO LEN DALSI PODVODNIK
CO TOUTO CESTOU LAKA PENIAZE OD NAIVNYCH LUDI
BOL SOM PRVY KRAT V ZIVOTE-A NAPOSLEDY ON LEN HADA AKE MATE CHOROBY ZARADUJEM HO AKO PODVODNIK LIECITEL-NELIECITEL

Eddie

Mal som skusenosť s týmto liečiteľom. Používal som kvapky a akýsi prášok na atopickú dermatitídu no po mesiaci bol efekt nielenže nulový, ale atopia sa mi tak prudko zhoršila a rozšírila na miesta, kde som ekzém nikdy pred tým nemal napr. krk (na čo doplácam dokonca aj do dnešného dňa). Túto skúsenosť som mal v roku 2005 a od vtedy radšej ruky preč od ľodových liečiteľov. Možno je zopár, ktorý by mi seriózne pomohli no na základe tejto zlej skúsenosti som si urobil obraz aj o ďalších.

zitka

Nie, nepomohol mi. Skúšala som to u neho dokonca opakovane, ale výsledok bol nulový. Pán Dedík, neviem aký ste boli kedysi, ale dnes je to už iba o peniazoch, že áno? A tie vyliečené ekzémy ľudí, ktorí si tu zrejme vymýšľajú, by som rada videla. Škoda peňazí. A škoda jeho dobrého mena, lebo možno zo začiatku aj vedel pomôcť. Ale s jedlom rastie chuť a pán Dedík to v tomto smere skutočne prestrelil. Tie pochvalné výkriky má podľa mňa na svedomí placebo.

Akcishim

Dobrý deň,
pán Dedík je vynikajúci človek a mne pomohol. 19 rokov som bojovala s atopickým ekzémom a alergiami, až sme sa na základe článku v časopise za ním vybrali. Vtedy som mala 20 rokov. Naordinoval mi kvapky i tinktúru na potieranie v prípade svrbenia na 3 mesiace. Asi po dvoch mesiacoch sa môj stav rapídne zhoršil, niekoľko dní som nemohla asi odísť z domu. Následne začal ekzém ustupovať. Po troch mesiacoch pri kontrole mi dal opäť ďalšie kvapky a povedal, že mám postupne začať jesť všetko, čo som predtým vôbec nejedla: citrusové plody, čokoláda, kyslé jedlá, štipľavé.. tí čo sa trápia s ekzémom, vedia.. Ekzém postupne úplne vymizol a ja som ku koncu tejto trojmesačnej fázy jedla aj mandarínky či mak, čo bolo pred tým NADOBRO ZAKÁZANÉ! :-) Potom som išla ešte raz a pán Dedík mi povedal, že som vyliečená.. neviete si predstaviť ten pocit. Asi po roku som mala v škole nervové vypätie, ktoré mi spôsobilo Herpes Zoster a lekári mi nasadili silné antibiotiká. Ekzém sa nachvíľu opäť vrátil. Zachovali sme však chladnú hlavu, kontaktovali pána Dedíka, opäť som absolvovala trojmesačnú kúru a odvtedy mám pokoj. Teraz mám 28 rokov, už ani neviem, čo je ekzém (klop klop), krémujem sa hocičím a jem všetko.. každopádne z vlastnej skúsenosti odporúčam okrem návštevy pána Dedíka aj psychohygienu - my atopici sme väčšinou neurotici :-) Ahojte

nuf

mne nepomohol,tak isto ani mojej mame nie a tak isto ani sestre a tiez nie kolegyni a ani jej synovi.liecili sme sa dlhsie,vyse 2 rokov.

Deria

tina, dakujem za info. moj brat so svagrinou beru tiez nejake kvapky ale podla toho, co pises, zrejme sa musia uzivat dlho, takze treba vydrzat.

armastella

Ja som mala ekzem a zmizol mi) neviem ci je to vdaka panu dedikovi ale trapila som sa s tym dlho a konecne je to prec) brala som nejake kvapky od neho vyse roka)

maliar

ahojte,chcem sa spýtať ako sa darí p.Dedíkovi v liečbe alergie.
Mám 12 rokov alergickú zmenu pod hlasivkami(drobnú krupičku)všetci lekári ma utešujú,že som pod kontrolou,ale
mne sa to zhoršuje a terz ma pálí z toho na plúcach.Je niekto kto by vedel poradiť?Vopred ďakujem za každú radu.
Lubo
0905 347 154

tina78

ja tam chodim s retrobulbarnou neuritidou to je zapal zrakoveho nervu
inak kvapky uzivam ale mne pomohli aj na akne odvtedy snimi nemam problem ale to neni len o kvapkach ze rano na lacno si ich dam a tym to pre mna konci treba zmenit zivotospravu a pohyb
on neni kuzelnik....
treba sa hlavne spoliehat sam na seba a nie na liecitelov a doktorov
ti su radi ze tam chodite aby mali zarovene na co su im zdravi ludia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.