masturbacia zien

Niccoll

Mám skoro 12r.a masturbujem kazdy deň.Je to super.A som pri tom úplne holá a Vy dievčatá ste holé tiež a každý deň?

Jskalhwjdbfxjsk

Caukoo, mam 12 a strasne by som chcela vibrator. Robim to od 10 a uz ma to jednoducho tak nejak omrzelo. Potrebujem ho

Jskalhwjdbfxjsk

Caukoo, mam 12 a strasne by som chcela vibrator. Robim to od 10 a uz ma to jednoducho tak nejak omrzelo. Potrebujem ho

Loper13

Nejaká baba na sex chat alebo masturbácia cez kameru alebo aj vymeniť fotky samozrejme bez tváre :) napíšte

LuckaFanovska

Ahojte mam 13 a chcem začat masturbovat ale neviem ako nato. Veľa veci sa bojím a prosím nejake dievčatá ktoré už majú skúsenosti aby mi poslali nejaké rady alebo video ako to robite vy. Moj email je Luckaf5500@centrum.sk
Budem sa snažiť odpovedať čo najskôr
Vopred ďakujem :)

eviku7777

Masturbujem od 17r. Mam 30r, masturbovala som z casu na cas vzdy aj ked som mala partnera. Nie je na tom nic zle. treba spoznat svoje telo aj tymto sposobom, moze to pomoct potom aj pri styku s partnerom ked zena lepsie pozna svoje telo vie lepsie dosiahnut orgazmus.

pilsi

ahojte mam13 chcela by som masturbovat a neviem ako, tam dole som si nic nestrkala ale robim to tak ze si na vaginu nalepim vlozku a potom sucham az kym sa nespravim.... ja viem je to trapne ale vie mi niekto poradit prosim??? :/

total_psycho

Baby, vôbec sa toho nemusíte báť, bolo to tu už aj veľakrát povedané, že menzes normálne dostanete, a aj keď trochu mešká niekedy, nič sa nedeje, kamarátke meškal raz mesiac a potom ho normálne dostala