Som chudý

Príspevok v téme: Som chudý
lolooo

Caute, mam 17 rokov. Meriam 184cm a vazim 59kg. Nemam ziadnu chorobu, sportujem, dobre sa stravujem. Mam pocit ze mam velmi rychli metabolizmus a nejako mi nejde pribrat. Aj ked tu uz bolo vela takych tem, cital som len nejako som k nicomu nedospel. Co mam robit? Jem dost a nepomaha to. Prosim o rady. Dakujem

Iveta Michael

lolooo

pravda,si štíhlunký ale..

nerieš to zatiaľ ked máš iba 17 rokov..

ešte stále si vo vývoji..a buď rád že môžeš papakť čo len chceš a kedy chceš..a kolko len chceš:)to ti my ženy mnohé závidíme:)

ja mám kamošku,lekár jej predpísal pangamin asi ako výživový doplnok či čo a ona sa strašne rozožrala ale aj veľmi pribrala..

teraz nadáva,prestala to brať..no ale neviem,či to funguje takto aj u chalana ako ty,skús a uvidíš

PoPotvorka

skus posilnovnu a naberanie svalovej hmoty ..... mozno mas problem s stitnou zlazou ,alebo metabolicky problem ,alebo nespravna energeticka hodnota jedla ,treba papat vela bravcovej masti ,tucne syry ,tvaroh ,maslo ,maso bravcove ,bryndzu ,sladke jedla
proteíny ,sacharidy ,vitaminy

beskyd

pokial viem tak pangamin len stimuluje chut do jedla, to je vhodne pre tych ktori su chudi kvoli tomu, ze malo jedia. gainer zase je vyzivovy doplnok pri naberani svalov, co podla mna funguje ale iba ak nepretrzite robis silove cviky, akonahle prestanes, tipol by som ze sa stane to iste co mne, ze svalova hmota ochabne a clovek bude opticky v zasade tam kde bol na zaciatku. cize pre nase typy postavy su asi len dve moznosti, bud neprestajne cvicit a vyzerat hoci nie objemne, ale v zasade ako tak dobre vdaka vyrysovaniu alebo necvicit a vo vztahu k vyzoru ostat lahostajny.

lolooo

Dakujem vsetkym. Inak mate skusenosti aj z doplnkom vyzivy pri naberani objemu- Gainer? Alebo s tym pangaminom? Aky mate na to nazor?? Myslite ze by nieco z toho zabralo?????

miso 99

no to je velmi malo ...ja bym som navrhoval test na intoleranciu potravin... mozno ze to co jes, tvoje telo ani nedokaze spracovat a vsetko ide von, ale to byvaju aj nejake tazkosti...

nirvana

Loloo, váhu nerieš, ak si zdravý. Napríklad mne sa páčia take chude typy, ale viac sa mi páčia, ked sú aj vysportovani. Take že ľahká atletika. Buď rad že nie si tučný ako vacsina uz v dnešnej dobe, bohužiaľ. Z piva sa dobre pribera...aj osprostieva.

OZD

ja to mám tiež,a už mi gastroenterolog zistoval všetko možné,jediné čo mám je že sa mi slabšie hýbe žaludok,a moja vaha sa nemení už 25 rokov,mám 50 kg a výšku 173,čo už.Nemožem vela zjest lebo ma tlačí v žaludku,ale pri mojej vahe rubem drevo,jazdím na bicykli a zvládam 15 poschodí v pohode,ked iný padaju od unavy ja som v pohode,už som pil aj špecialne koktejli na pribratie,ale moja vaha je stale rovnaka.A že vrat taký ludia sa dožívaju vyše 100 rokov.To je fajn,jedine čo mi prekáža je,že baby maju radi bachratých,aj ked nechápem,občas mi to pripadá divné,ale mne sa tiež páčia skor vychudnuté.hm...

beskyd

mas len 17 takze sa to najskor spravi vekom. ja som bol tiez takto chudy, zacal som cvicit ale ked som po 5 rokoch prestal tak som zase vsetko svalstvo stratil a vratil sa skoro na povodnu chudu postavu ktora sa zial vekom neupravila a pri vyske 183 cm mam len cca 66-67 kil v 27 rokoch a to sa stravujem normalne. tiez nemam ziadnu chorobu ktora by s tymto mala suvis, akurat som sa liecil na znizenu cinnost stitnej zlazy ale tu mam podla lekarky uz niekolko rokov v poriadku. skoro vsetci chalani co boli chudi na gympli, cize v tvojom veku, postupne pribrali, spoluziak co bol ako papek ma dneska okolo stovky naprikld:))

napochybach

moj frajer je vychrtly,ma 180 cm,a vazi ubohych 65 kg :( je to hroza sa nanho pozriet,vazne :( vychrtly doslova,moji rodicia si stale myslia,ze trpi nejakou mentalnou poruchou -anorexiou alebo cim :( a je to priserne ..nevie,preco je taky chudy...on ani nesportuje,nič ,len vela chodi peso a tak ..ale on aj malo papa ,to je pravda ..takze neviem :(a neviem ako pribrat vazne nie,jedine poradim ti niečo :) taky zaruceny recept ,ak chces ..

prezieraj sa,jedz vela sladkeho,cipsov,mastneho,vyprazaneho,aj na noc,teda vecer,nesportuj aa bude to neboj,aspon kileciek :)