Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sprcha pred sexom

Príspevok v téme: Sprcha pred sexom
marrisa

Ahojte, zaujima ma postoj hlavne zien. Baby ako dlho po sprche sa citite v intimnych partiach ,,svieze" ze ste schopne mat s partnerom sex? Pre moj dobry pocit chcem mat sprchu max cca 2 hodiny pred milovanim. Inak sa necitim dobre. Partnerovi kvoli tomu obcas vadi, ze nemozme mat spontanny sex. Mne to vadi v podstate tiez, ale ked sa necitim cisto tak sa neviem prinutit.

Slecna A.

Lulita, presne tak, suhlasim. Aby to chutilo poriadne na oboch stranach, nie je dobre tam dole mat dvojdnove vone :D To je fakt, co sa tyka oralu...Inak, Marrisa, ved take preplachnutie trva len kratko, tak si ho dajte a sup na toooo. Ked teda vravis, ze pri sexe je aj oral. Ale pri "beznom" sexe sa vam hadam netreba dako extra umyvat. To uz si musite zvazit vy sami. :) Hlavne, ak dodrziavas beznu hygienu, tak sa zas prehnane nekontroluj. Pokial ti partner nikdy nic nenaznacil, tak mu tam dole vonias ;)

Lulita

jasne, ze som cistotna, ale neriesim nejaky casovy limit, ked ho mame rano, tak ako vstaneme, niekedy sa idem preplachnut, ale niekedy to necham na zivocisnost :) sprchujem sa kazdy den, takze nesmrdim :p

karamba

A keď u partnera po jednej takej skúsenosti (bez predchádzajúcej sprchy) vidíš, že mu to vôbec nevadí, neskôr s tým nebudeš mať až taký problém. Skús a uvidíš :)

karamba

no keď to na nás príde, nedá sa osprchovať a fakt sa necítim nejaká špinavá, tak aj k nemu dôjde. Určite by to nebol dôvod na odmietnutie sexu, orálneho sexu. Jedine že by som cítila, že som fakt spotená alebo neviem čo, nie tak, že všetko je v pohode, normálny deň, zrazu dostane chuť na sex a poviem nie, musím sa najprv osprchovať, lebo som sa sprchovala ráno a teraz je už 16:00. Ale zas nevravím, že sa to nestalo, no to len veľmi málo krát.

Slecna A.

Pan d. ty o com tocis? Este si stale nepochopil, ze ked budes pisat odveci, tvoje komentare budu tak ci tak zmazane? Ach...
Marrisa, verim, ze take "celodenne" intimne partie nie su nic moc, ale myslim, ze par hodin po sprche, pokial nebudes robit nic extremne namahave a neviem co este, tak budes tam dole stale cista....Vtedy sa toho neboj ;)

ajaaj

Som si isty, ze ak tvoj partner tuzi po spontannom sexe, tak mu nebude prekazat, ak sa mu ty nepovenujes oralne. A ty to tiez mozes skusit bez toho. Pohrat sa moze aj rukou, a ak ta o to sam ziada, tak mu urcite nebude vadit, ze si nemala sprchu za posledne dve hodiny.

Slecna A.

tak vidis, dobre ze som tuto otazku dala. U nas napriklad nie je oral sucast kazdeho sexu, je to skor prijemne spestrenie, aspon u nas :) Nuz, v tom pripade si dajte spolocnu sprchu, nieco ako cast predohry. Umyjes sa aj ty, aj on....

marrisa

Slecna A., s partnerom to mame tak, ze oral je sucastou kazdeho sexu, hoci aj na par chvil, ale prebehne.

karamba. je to tak, ze u vas prebehne aj oralny sex uplne spontanne?

karamba

Toto sme my zatiaľ neriešili vôbec. Veď sa každý deň umývam a keď nevykonávam nejakú aktivitu (napr. šport), pri ktorej sa spotím, tak nie je problém. Takže spontánny sex je u nás bežná záležitosť a aj iné veci okolo toho a to aj čo sa týka jeho. Určite keby si mu smrdela, aj tam dole, nechcel by s tebou ten sex mať, tak sa na to skús pozrieť trošku inač a dožičiť mu aj ten spontánny sex :)

P. S.: keď to skúsiš a uvidíš, že mu to neprekáža, ne že sa prestaneš kúpať úplne :D :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sprcha pred sexom - Fórum - ZDRAVIE.sk