Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermacol al. Alverde make - upy na akné, ktorý?

Príspevok v téme: Dermacol al. Alverde make - upy na akné, ktorý?
vajko

ahojte,

rozhodla som si kúpiť nejaký make up, vyskúšať niečo iné,keďže moja rutina la roche a dado sens ma už nebaví... v skratke, dúfam,že nájdem niečo lepšie.

Chcela by som make up, ktorý hlavne zmatňuje,ako tak kryje (nie je podmienkou!), nevytvára na pleti nijaké haluze (mapky,šupinky apod.)... mám zmiešanú pleť a výrazné akné (bol mi navrhovaný roaccutane).

Najradšej by som bola keby napísal niekdo, kdo už s nejakým konkrétnym skúsenosti má :) a tiež by ma potešilo, keby to bol skôr od alverde, ako od Dermacolu... Skrátka niečo dobré, čo nebude upchávať póry a nebude škodiť mojej aknóznej pokožke.

ďakujem! :)

pekný deň všetkým

Chlo_e

ja som použivala alverde celkom fajn len tiež som už chcela zmenu,ale na tvári bol dobry ,teda nerobil ani flaky ,ani som nemala nejakú podraždenú pokožku z toho ,,ale počula som že aj ten dermacol cover je dobrý ,ten chcem vyskušať

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermacol al. Alverde make - upy na akné, ktorý? - Fórum - ZDRAVIE.sk