Vlasy - konce

Príspevok v téme: Vlasy - konce
lalalooooooo

Ahojte, velmi dlhu dobu ma trapi nekonecne stiepenie koncekov..chcem mat dlhe a zdrave vlasy, beriem zinok, skusala som aj kokosovy olej, ostrihala som sa, no stale vidim rozdvojene konceky po case..poradte mi prosim nejaky zazrany pripravok, nech sa to uz neopakuje (ale taky asi neexistuje) :(

panika

a ozik..aj ke to znie dive, kus si robit zabala na konceky z majonezy..fakt to funguje..obsahuje mrte veci a dost premastuje..ale daj to len na konceky

panika

vlasy su korunou krasy..doslovne. Zakladom ,,vseobecneho,, zdravia je vyvazena a pestra strava. Rozstiepovanie koncekov moze byt sposobene vysusanim (zehlenie vlasov, fenovanim, nepouzivanim kondicioneru), alebo j obycajnym trenim o oblecenie. Poskodene konceky nicim neozravis, vzdy pomoze len podstrihovanie. Skus si kupit lunarny kalendar (alebo si ho vyhladaj ma webe). Neviem ci vies, na akom principe funguje /takze v skratke : kazde 2-3 dni sa strieda urcite znamenie, vsetky dni su vsak ovplyvnene tym, v akej faze sa prave nahadza Mesiac..su dni, ktore su nevhodne na umyvanie vlasov (vtedy sa nicia,mastia, stiepia, tvoria sa lupiny). Ked je Mesiac v znameni Leva a Panny, je vhodny cas na upravu vlasov..tak kym si zozenies lunarny kalendar, tak prva pomoc : najblizsi lev je 27.1.-28.+. a panna 29.1-31.1..daj sa vtedy podstrihnut

Leonka77

A aku mas stravu? skusila si aj masky na vlasy? kazdy tyzden aspon raz. Zalezi to aj od genetiky, s tym uz nic nenarobis. Ja by som sa tym az tak netrapila, mam tiez trochu znicene konceky ale to som nebola u kadernicky vyse roka a chcem si nechat dlhe. Inac ked ti poradim obcas si ich sama jemne prestrihaj to aspon trochu pomoze.