Tehotenstvo?

Príspevok v téme: Tehotenstvo?
Katka999

Ahojte.
Potrebujem radu.
3 roky som užívala HAK Novynette. Po vysadení som prvé 2 mesiace mala menštruáciu presne načas, aj keď trochu silnú. No tento mesiac mi to mešká už týždeň. Mám bolesti v podbrušku, silný výtok (no nič ma nesvrbí, ani nepáli, nezapácha, niekedy sa v nom objaví mala hrudka ako zrnko tvarohu), bolia ma nohy, ruky a dnes som dokonca musela odísť z kostola, lebo som mala taký nával tepla, že mi bolo na odpadnutie. Môžem byť tehotná alebo ešte "doznievajú" účinky vysadenia HAK? Prípadne ide o vážnejšiu príčinu? Nemá niekto skúsenosti?

anucinka

ahoj potrebovala by som radu neviem ci som tehotna alebo mam len PMS.. mala som cez plodne dni sex bez ochrany a robila som si aj testy 2 vysli neg a jeden poz. ale velmi slaba ciarka.dnes mam dostat ms ale zatial nic boli ma v podbrusku ako by uz uz prisla.. prsia mam strasne citlive a velmi mi na nic idno žilky a troska aj stmavli..som precitlivela a boli ma chrbát a mam biely vytok..som aj unavena a boli ma cele svalstvo akoby som bezala maraton a pritom som nevykonavala nejaku velku aktivitu.. cely tyzden ma boli hlava aj sa mi toci obcas.. poradte niekto ak mate s tymto skusenosti.. dakujem