Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita 2013

Príspevok v téme: Maturita 2013
Laura93

Ahojte maturanti, tak čo už sa pripravujete? Nechcem strašiť ale uz o 2 mesiace nas to čaká. Ak mam povedať pravdu ja som sa ešte do toho učenia nejako nedokázala prinútiť. A vy ste na tom ako? Už sa pripravujete? A ešte sa chcem spýtať ze co sa ucíte (plánujete uciť) na písomné matury zo SJ a AJ ? Lebo ako som si pozerala tie minuloročné, skoro všetko je tam len na čítanie s porozumením, tak neviem či sa mi vôbec oplatí niečo učiť...

A čo sa týka tej maturity a štrajku...myslíte, že nakoniec tento rok ani maturovať nebudeme? Mňa by to celkom aj potešilo:)

wrum wrum

Ja som maturoval minulý rok :D
a ked som túto istú vetu cítal pred rokom JA tak som závidel ludom co to majú za sebou.
ANO, tá písomná slovina bol odpad, cítanie s porozumením. Na to sa netreba ucit, ani tam nie je co ucit. Skor sa ucte na ústne. Na moje pocudovanie slovinu som natipoval dost dobre :D ale anglina bola tazká jak sviň, no na angline trosku radil a trosku jakoze nic nevidel :D takze dalo sa, a na ústnej som ledva zo seba nieco dostal von a dali mi 3-jku. resp. nie ze by som nevedel ale ten stres spravil svoje, zrazu tam na mna pozerajú 3ja ludia a sculeky hovor :D bitch please, ale tak aspom som nieco vymenoval a pohodka.

:D:D

Za 3 tyzdne maturita a ja som sa ani neucil :D a ani nemienim asik neucil som sa 13 rokov preco by sa to teraz malo zmenit??.. :D Ustnych sa nebojim skor pisomne nvm a najmä AJ.. help me! xD

Kauša4

Ja už to začínam pociťovať, ja som strašne moc stresový typ, ja nesmierne stresujem už pri ústnej odpovedi, srdce mi ide vybuchnúť.. nebudem ani hovoriť a to si neviem predstaviť čo budem robit na ústnych :D Ústnych sa bojím ako čert kríža, nehorázne, až neverím, že to dám, je to strašné kvantum učiva, ktoré sa nemám šancu naučiť! ..Ja už teraz som v prdeil keď vyvolávajú na ústne odpovede. Písomných sa absolútne nebojím, to dám o to strach nemám. Snáď aj sloh, v tom si verím, taktiež praktická, no to bude horšie, tiež účtovníctvo.. administratíva.. no daj daj ale ústne? BOZE MOJ! :D Stojte všetci svatý pri mne. Je keď sa naučím učivo a ide skúšať, nedokázem povedať ani polku, namna dojde taký strach, zmatok v hlave... Neznášam ústne odpovede! Nedokážem obkecávať.. ach povzbudte ma prosim pomože mi to :/ Kks. ekonomika, nemčina a sloviny.. zo sloviny nevim ani Ň :D aaa mami pomož :D

Laura93

účto :D:D:D:D a ekonomika, niečo mi hovor :D:D

aj ja chodím na OA :)

potešila si ma, ze nie som v tomto sama :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.