Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem jesť mäso

Príspevok v téme: Nechcem jesť mäso
mazgľavec

Mám taký problém. Túžim po tom, aby som nejedol mäso, keďže živiť sa telami zabitých tvorov, ktoré boli predtým živé, nie je správne. Lenže akonáhle prídem domov z internátu, tak rodičia do mňa napchávajú mäsá. Je to strašne nepríjemné, vedieť, že mám črevá napchaté zahnívajúcim mäsom a šľachami a je mi z toho zle.

Keby som o tom povedal rodičom, tak otec by ma považoval za buzeranta, alebo niečo ešte horšie a mama by sa urazila, že mi nechutí to, čo varí. Neviem ako sa mám s týmto problémom vysporiadať.

Možno sú medzi vami ľudia s podobnými problémami. Čo mám robiť? Vedeli by ste mi prosím poradiť, čo by ste robili Vy?

christinka

Ahoj , ja som veganka aktualne a vegetarianka od 9 rokov a teraz mam 15... ja som im proste povedala ze nech sa neurazia ale ja ten hnus jest nebudem.. najprv skusali vsetko mozne ale to si kazdy vegetarian musi vytrpet.. doteraz ma zato buzeruju , ajked to bude za tyzden 7 rokov co nejjem maso.. treba sa len rozhodnut robit si po svojom..xixixii

lost

Ako vies, ze ta hned tak odsudia? :)
Preco hned sudis svojich rodicov? :)

Mozno budu len radi, klesnu im naklady na jedlo :D

Bud mozes zaklamat, ze ti je z masa zle (robit sa ze ta boli brucho) a mozno na to skocia, alebo im to povedz, ako dospely muz. Nikto ti nemoze nutit maso do ust, pri NAJHORSOM ti povedia, aby si si varil sam a mas to...

Komunikacia je dolezita s rodicmi, nedovol aby to dospelo tak daleko, ze o par rokov nebudete si mat co povedat..

zewa

Proste ho nejedz. Mamke to normalne vysvetli. A otcovi povedz, ze mas v jedalni furt maso, tak ho nechces jest aj doma. A casom mu to dojde aj samemu. Ale ja by som mu to povedala hned. Ani ty sa nestaras do toho, co je on.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem jesť mäso - Fórum - ZDRAVIE.sk