Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Buddhizmus ako cesta

PoPotvorka

pan d. anjelik ma tentokrat pravdu ,ved nemoze pisat kazdy to co by si zaprialo pocut ci precitat tvoje "velicenstvo" :D
nic v zlom :)

anjelik*

Pán D, ty ma berieš príliš doslova a si neskutočne vzťahovačný, omg. Ja rozhodne nie som zarytá ezoterička a netrpím narcizmom. Píšem o tom, čo považujem za pravdu, ale pre teba to rada zopakujem, aby nedošlo k omylu...moju pravdu a ty si z toho vyber to, s čím súhlasíš a s čím nie, od toho kľudne abstrahuj. :o) Nie je mojím zámerom ťa urážať ani sa vyvyšovať.Ak to takto vnímaš, tak porozmýšľaj, prečo to tak je. Za to ja predsa nemôžem. ;o)
Frno, jeden dôvod, prečo by som mala v tomto živote uvažovať tak, aby jediné, na čo sa zmôžem, bol v budúcom živote vírus na Mesiaci. I keď asi lepšie, ako vírus pohlavnej choroby, to by ma nikto nemal ráááád.:o)))

pan d.

Ja nebirujem take zenske, co v jednej vete spomenu anjelov, karty, vestenie a karmu. To su podla mna same chumajoviny.

pan d.

Ja som si o tebe anjelik myslel, ze si nejaka zaryta ezotericka. Je to tak alebo sa mylim? Cize knazi su podla teba tlsti a sprosti?:DDD

pan d.

Anjelik, netrpis ty nahodou nejakou poruchou myslenia, napr. takym narcizmom alebo niecim podobnym?:DDD Ty si myslis, ze to, co napises, je aj pravda?:DDD Mna vzdycky na tebe pobavi prave toto najviac.

anjelik*

:o)))
Tak netušila som , že sa jedná o budhistov, ale jeden nikdy nevie. Tak musia si aj oni niečo dopriať...vieš, kde absentuje vnútorná hĺbka, vnútorná sila, bytosť to podvedome môže začať nahrádzať objemom...a tak je telo väčšie a väčšie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Buddhizmus ako cesta - Fórum - ZDRAVIE.sk