Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3 biele flaky na tele

Príspevok v téme: 3 biele flaky na tele
Flaky

Dobry den

asi pred mesiacom som bola kamaratovi na stuzkovej ako partnerka, tak som chodila par krat do solaria- na lezato.
No chodila som tam a zrazu som si vsimla na bruchu 2 flaky a hore pri prsniku tiez jeden mensi. bola som si aj za koznou ,ale musim povedat ze niesom s nou vobec spokojna, pretoze este nikdy som nebola tak dobe vyliiecena . No na tie fleky mi dala protiplesnovy sprej- pretoze povedala ze to je plesen, a ze ten sprej mi pomoze , ze potom mam ist este raz do solaria to opalit a bude to ok, pretoze po spreji tie flaky zbledli...

Nema niekto s tymto skusenosti??? vadi mi to tam! existuje nieco hoc aj tablety z ktorych mi to zmizne?? prosim poradte ak viete dakujem

koniec sveta

Moja pekna, to, ze si zaplatila 50centov za spray proti plesniam, este neznamena, ze cena toho sprayu je 50centov. Pretoze to bol len doplatok k sume, ktoru za to zaplatila zdravotna poistovna :-D
No a koziarka ma pravdu, je to plesen, ktora sposobi vyblednutie koze na postihnutom mieste. Odstranenim plesne z koze vsak nedojde k opatovnemu spigmentovaniu, to nie je fyzxiologicky mozne. Opatovna pigmentacia nastane az po dokladnom vylieceni posobenim UV svetla. Nie je v ludskych silach okamzite dosiahnut rovnaku pigmentaciu, ako ma okolita koza.
P.S. Mat tak tvoje problemy-tri bledsie fliacky na tele...

flaky

NIE NIEEEE, TAK AKO PISE EBIII....

MNE NEPOVEDALA KOZNA ZE MAM TAM CHODEVAT TERAZ STALE DO SOLARKA AZ POKIAL NEZMIZNU,..ONAMI DALA SPREJ NA PLESEN A POVEDALA ZE PO TOM SPREJI TIE FLAKY BUDU BLEDSIE ZE TO TAK MA BYT NEMAM SA ZLAKNUT A ZE POTOM KED HO DOERIEM MAM IST DO SOLARKA NECH MI TIE FLAKY OPALI A ZE UZ TAM NEBUDU... LEN JA ICH MAM STALE TAK ZE CI NEEXISTUJE NIECO LEPSIE NA TIE FLAKY AKO JEDEN SPREJ ZA 50CENTOV HEH...

ebi777777777

aleeeee, lilli, ona preto ju posielala do solárka aby jej zmyzli tie biele flaky, ja neviem či to nechápete alebo čo,
ak máš pleseň to miesto ti neopáli slnko, a teraz po preliečení by mala ist to miesto ist opaliť, ked predtým bola v solarku a ostatné zdravé miesta ma tmavšie,

lekárke vôbec nešlo o to, aby išla do solárka sa liečiť, mám pocit, že ľudia vôbec nerozmýšlajú

LILIII

teba poslala kozna po takomto probleme do solarka ??!!!!!
to je co za odbornicka ,ved pokial sa opytas kozneho lekara na solarko ,kazdy je proti umelemu slneniu ,aspon co ja mam skusenost ..... ved to mozes mat i pokial uzivas hormonalnu antikoncepciu a ak sa ti ten flak urobil z tohto dovodu je mozne ,ze ti ostane navzdy ,bohuzial !
ja potrebujem taktiez mat kozu snedu, no zatvarat sa do nejakej uv rakvy by ma teda nenapadlo ..... taketo slniecko ti urcite neprospeje ,takze viac tam nechodievaj :)

ebi777777777

máš pochybnosti, choď sa dať vyšetriť ku inému kožnému, a keď sa ti to zlepšilo, tak to bola zrejme pleseň

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

3 biele flaky na tele - Fórum - ZDRAVIE.sk