Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcne mandle

Príspevok v téme: Krcne mandle
mimi0007

Dobry den,chcem sa spytat ci nema niekto nahodou podobny problem ako ja po vybere krcnych mandli.Mala som zvysene ASLO a samozrejme stale zapalene hrdlo a anginy.Odporucili mi teda vybrat mandle.Po operacii bolesti normalne ale akonahle presli bolesti s operacie nastali take iste ako pred vyberom a niekedy mam pocit uplne sucheho hrdla a stipe to,inokedy mi zas zateka hlienami a to je aj castejsie.stale ma skriabe stipe a boli hrdlo.Na kontrole kde ma operovali mi povedali nech si zvykam na to ze to zateka kazdemu.Stale odhmkavam a je to uz otravne.Tak ma obvodna poslala k imunologovi ze teda moze to byt aj alergia.Alergiu ale nemam a imunolog ako mi pozrel do hrdla sa ma opytal ci som si ista ze mi vybrali obe mandle.Poslal ma ku kolegovy krcnemu nech on sa pozrie a povedal nech sa vratim tam kde ma operovali a dorobia mi to lebo mi tam nechali kusok mandle na jednej strane.Ked som tam ale volala odpoved bola to je dobre oni vedia co robia a moje problemi s tym nesuvisia a nech sa imunolog stara o svoje vysetrenia.No platila som 125e a neviem ci mam ist nech mi to dorobia alebo to fakt nevadi.Mam uz pocit aj akoby mi nieco z hrdla vytekalo a zapacha to.Ak nahodou niekto vie prosim poradte mi.Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcne mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk