Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy zo zaspavanim.....

Prezývka5

to je problem? nesranduj
ja som cez prazdniny chodil spat o 6tej rano a spal do 3tej poobede, dokonca sa mi to posunulo az tak ze som niekolko krat isiel spat o 1dnej poobede a vstal o 11tej vecer. spravil som to jednoducho. proste som jeden den vynechal spanok a isiel spat normalne vecer a rano si dal budik na siedmu a hned som naskocil na rezim. proste ak ides spat o polnoci tak si daj surovo budik na 6tu rano, 1 den budes unaveny ale uvidis ako si ti vecer bude dobre zaspavat.

zewa

psycholog na nespavost nepomoze. Len lieky. Skus to mlieko, podporuje vylucovanie melatoninu. Pripadne, ak to nebude zaberat, mozes si kupit aj tabletky melatoninu. Ak ti to nepomoze, asi by som sa obratila najskor na vseobecneho lekara.

Lulita

mlieko, med a pod. to su veci, ktore nezaberaju, proste chvilu potrva, ked sa prehodis na iny rezim, horsie to maju ludia, ktorí trpia ozajstnou nespavostou, to je o drzku,a na to len lieky, alebo psychologa

LILIII

ano ,teple mlieko a mozes si do mliecka dat za 1 PL medu ,alebo mak .... ja ked idem niekam autom ,nemozem nic makove ,lebo by som zaspala :D

Iba Katka

Teple mlieko pred spanim.
A najlepsie by bolo ak by si sa prinutil vstat rano a vydrzat az do vecera. Ze pojdes spat o polnoci alebo o jednej, donutis sa vstat o 7 a vydrzis az do vecera. O 22.00 ta to uz bude tahat spat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy zo zaspavanim..... - Fórum - ZDRAVIE.sk