Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamošky a zrada..

Iveta Michael

Ja práve prežívam jeden velmi komplikovaný vzťah s dlhoročnou kamarátkou ktorá sa mi z roka na rok viac a viac odcudzuje:(

miliónkrát sme sa pohádali a to aj na takých nepodstatných veciach...lenže ona je hrozne impulzívna a vie človeka zraniť,neovláda svoje emócie..ani na verejnosti

Ale mňa trápi viacej to že cítim jej neúprimnosť,akési farizejstvo...sme obidve veriace osoby ale pritom ona tú vieru vníma úplne inak ako je správne..už som jej veľakrát vykričala že je zákonníčka:)čo je teda pravda..

mala kamarátky ktoré sa od nej začali dištancovať a ostala som jej už iba ja..viac krát mi požičala peniaze aj ked som nepýtala ale ja som po čase zitila,že to nie je z jej strany nezištné..ona si ma kupuje aby si udržala moje kamarátstvo,no ja si držím od nej už odstup...pozdravíme sa a vidíme sa akurát na nejakom občianskom proteste,lebo ja sa zúčastňujem na nich a ona a jej frajer tiež.

čo je zaujímavé,jej priatel je psych.chorý teda má dosť vážnu diagnózu - schozoafektívnu poruchu či niečo také ale povahu má dobrú,je inteligentnejší aj vychovanejší..ale je od nej závislý ...ona s ním manipuluje ako jej to vyhovuje,ale ja sa jej nenechám..mám toho dosť,no je toho veľa čo som s nou zažila..napr.mi teraz ani nenapísala SMS správu k Vianociam ani k Novému roku a ju môžem okašlať,vytáča ma furt dokola že vždy a všade mešká,kvôli tomu ju aj vykopli z práce...ale nepoučila sa!

Tak isto mi vadí,že nesplní svoj sľub..dohodneme sa že prídem tam a tam,ona nie...alebo tvrdí že sa ozve ak sa na niečom máme dohodnuť,ale kašle na to..vôbec ju nezaujíma,že človeku vytvára napätie a stres navyše..ja mám svoje chyby tiež,ale vždy keď niečo sľúbim tak to dodržím a som max.dochvíľna...

ale najviac mi prekáža jej neúprimnosť,tvrdí že nemá rada klamstvo ale ona sama povie iba toľko pravdy koľko jej vyhovuje..atď.

som zvedavá ako sa ku mne zachová ked sa prvý raz vidíme v tomto roku..hm

ebi777777777

no tak, keď také robia, asi neboli naozaj tvoje dobré úprimné kamošky, a možno to robia preto, lebo ti závidia, robia ti naprieky zo závisti,
netráp sa tým, buď silná a dokáž, že ty si viac ako oni

blecha

tak to asi nie sú kamošky keď sa takto správajú.

Ja som sa s takými ľuďmi už nebavila.

V živote sa stretneš ešte s horšími ľuďmi, čo ti porobia horšie veci. Možno.

Ale podstatné je sa na ne vykašlať a nájsť si pravé kamošky. :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamošky a zrada.. - Fórum - ZDRAVIE.sk