Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

parfém

Príspevok v téme: parfém
aninka

Ahojte! Chcem sa s vami podeliť o skvelú skúsenosť! Navštívila som stránku www.parfemplus.sk, najskôr som mala strach, či to nebudú nejaké napodobeniny parfémov, ale objednala som si telefoniky parfém a som maximálne spokojná!!! Na čo by som si kupovala o 500,- Sk drahší, ak niekde môžem dostať aj lacnejší parfém! Musím pochváliť: skvelý prístup, ochota, rýchle vybavenie objednávky a super ceny!!! Skutočne môžem len odporučiť!

lianela

mne bolo vzdy povedane ze je to original len v inom lacnom flakone tak neviem...ale neriesim to lebo uz vyse roka pouzivam Dolce Gabanu light blue ktoru som original dostala od sestri z viedne a v tej dobe som si ´ju zohnala aj za 350sk a odvtedy len to pouzivam niet tam ziaden rozdiel...mama jej kolegine vsetci sa preorientovali na to...inak to uz spominala ta elanela...fakt neviem si to vynachvalit...a prave si idem objednavat z versace tu novu no nekup to za par korun ked to je uplne to iste...vlastne teraz ked som v tej firme zareg.mam parfemy za 260sk ... ako fakt parada hlavne pre moju rodinu a blizkych skoro nic neutratime za parfemy...aj tu chanel mam doma sice na mna je dost silna ale mam kamosku ktora je tiez z nej hotova

rybka17

Lianela a je to origial ci taka napodobenina? ja to potrebujem vyskusat, a dolezite je ako mi to bude vonat na pokozke po piatiich hodinach.
ozaj a najnovsie som sa zamilovala do Chance od chanelu!!! uzasne!!

elanela

ano je tam aj sabatini hovorím vyše 100voní neviem všetky naspamat.Katalogova cena je 380sk ale keby si sa rozhodla mat ten vzorkovník doma pre teba ako distribútora 260sk

ariela

A take ako Gabriela Sabatini alebo Cindy Crawford su tam tiez??? Kolko stoja??? Lebo toto su zase moje oblubene vone...

elanela

nebaví ta vyhadzovat tisíce za vone?Zriad si doma svoju vlastnú miniparfumériu /1100sk/vyše 100voni hugo boss dior armani mexx...a nakupuj už od 260sk pekne vonaj a zarob info na elanela@post.sk

aninka

Kupovať od rómov!?!? Nikdy! Sesternica sa raz ulakomila tešila sa, aký dobrý kšeft spravila... Napriek tomu, že to bolo originál zabalené, bol to hrozný smrad! Niekto by si myslel, že to šlohol, že je to originál, ale nie...

slusny_muz

nikdy som nekupoval od nejakych podomovych predajcov alebo od romskych spoluobavytelov ani cez net. Radsej dam o 100 SK viac ale viem ze v obchode alebo na letiskach mam kvalitu...
btw moja naj je J.P. Gualtier - Le Malle a BVL

lianela

rybka hypnotic poison ti mozem zohnat za 350sk a mozes si byt ista ze neuvidis rozdiel ak hej tak ti vratim peniaze...co ty na to?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.