5 kg do Valentína - kto sa pridá? Diéta 1200kcal denne

Príspevok v téme: 5 kg do Valentína - kto sa pridá? Diéta 1200kcal denne
Kokorunka

Ahojky. Po Vianociach som tradične pribrala a vyzerám hrozne. Mám 158cm a vážim 51kg. Pridá sa niekto? Cieľ je - 4 alebo 5kg. Môj jedálniček dnes:

9:00 raňajky jogurt activia biela sladká plus bebe mini dobré ráno

12:00 obed dva krajce celozrnného chleba, rajčina, paprika, 100g kuracej šunky

15:00 olovrant 1 zavináč

18:00 večera 1 rajo cottage cheese

Denne pijem 2 l nesladeného čaju a vody, cvičiť sa mi moc nechce, som lenivá tak väčšinou len 15min. každý druhý deň, aspoň niečo:DD

Dadula56

Kokorunka, nehnevaj sa, ale dostala si tu kopec rad k veci. Snad zvladnes si sama vyhladat, co znamena aerobna aktivita (ano je to AJ behanie) a ako to vykonavat. Mam taky pocit, ze taky isty pristup mas aj k tomu chudnutiu-rychlo, hned, bez zaujmu sa vobec o tom nieco naucit. Lenze pochop, ze bez toho to nejde, aby sa clovek naozaj venoval intenzivne zopar dni (a aj viac)studiu, co ako funguje a preco. Keby si uz zacala studovat pred tymi dvoma dnami, co tu ta tema je, tak by si nemusela nariekat ako budes cely zivot na diete. Pretoze akonahle sa o tom nieco naucis, tak pochopis, ze sa to ma robit uplne inak, nez si ty myslis. Uz som ti to aj pisala, ze na to zle ides, ale neveris mi, z nejakeho dovodu. Asi je lahsie nariekat, nez sa chopit cinu. No nevadi, snad aspon niekto iny, kto si to pripadne precita, si z toho nieco vezme.

olivienka

pozri, tým skôr, že máš "nábeh" na priberanie, nie je dobré držať také striktné diéty, lebo si tým ešte viac spomalíš metabolizmus... a ak potom náhodou zasa trocha priberieš a budeš chcieť schudnúť, budeš musieť ísť s kalóriami ešte nižšie - a to nie je ani trochu zdravé. a už vôbec sa nesnaž z tejto váhy schudnúť za mesiac (!) 5 kg. aj pri obezite sa odporúča max 4 kg za mesiac, nie ešte keď už si pomaly v podváhe. papaj pravidelne, zdravo, a cvič - tým sa ti vyformuje postavička, že budú všetci len blednúť závisťou. odporúčam 2-3x za týždeň behanie, aspoň na polhoďky (lepšie 45 min, hodina...), a na spevnenie každý druhý deň dačo - nemusíš sa báť, že ti z cvičenia "zhrubnú nohy", to by si musela inak makať a proteíny hltať :) a so svalikmi to bude hneď inak vyzerať
inšpirácia na cviky viď youtube... na úvod môžem odporučiť napr. toto www.youtube.com , a na brucho je super toto www.youtube.com (sú tam aj ďalšie úrovne)

Erich

Dalsie decko vychovane na TV reklamach a pocuvajuci hlas davu. Telku daruj svojmu nepriatelovi a chod si svojou cestou. Potom ti udeje 158/51 nebudu pripadat hrozne.

Kokorunka

Problém je, že ja som sa ani neprepchávala, proste ja mám taký nábeh priberať, že budem asi celý život na diéte a mám z toho dobré depky... No a teda bez strojov cvičiť to neviem... behať?

hanadeka

ahoj Heatherka,ja som tiez dost nizka,pri vyske 154 vazim 68,3 kg a som uz dost zufala,bo schudnem kilo a priberiem dve
bojim sa cvicit,bo ked cvicim som viac hladna ako beze a akosi sa mi uz dva roky nedari znizit vahu a drzat si ju stabilnu
mam z toho depky

Dadula56

Kokorunka,na stroje ti radim sa vykaslat. Ty potrebujes podla mojho nazoru aerobnu aktivitu v prvom rade. Silove cvicenia pridaj podla potreby potom, az sa tych tukov trocha zbavis a uvidis, ci su tie novotvorene svaly esteticke alebo nie. A ak ides robit aerobne aktivity, nezabudni si poriadne nastudovat ako na to!Aby to malo zmysel. A stavu uprav vzhladom na sport, nie tak, aby si jedla malicko,pretoze to potom nebude mat cele spravny efekt.

Kokorunka

A na čom mám cvičiť? Neviem či si mám kúpiť orbitrek alebo leg toner- ja sa moc bojím zhrubnutia stehien namiesto schudnutia

Heatherka

ak to mas na zadku a stehnach jedine cvicenie ti pomoze. ja som tiez 158 cm vysoka ( skor nizka) ja som chudla z 56 na 51 a menej nechcem. cvicila som, je to oddrete a sval je tazsi ako tuk. je to inak vytvarovane, dietovanie ti nepomoze :) len obmedzenie sladkeho,vyprazaneho, vela vody ale zeby si obmedzila rapidne prijem tak akurat spasnes na svaloch a tuk ti ostane pekne mlandravy:)

Kokorunka

Ja to potrebujem definitívne zabiť. plápolajú mi vnútorné stehná, je mi z toho na vracanie. V Tescu som videla leg toner, ale neviem či si ho mám kúpiť, lebo nechcem, aby mi zhrubli cvičením ešte viac, namiesto toho potrebujem, aby schudli a spevneli, potrebujem spevniť tú ovisnutú kožu, ruky a brucho sú ok ale s tým zvyškom neviem pohnúť a mám toho už dosť. budem rada aj za 48kg ale 46 by bolo ideálne. Cvičím ráno 15-20min drepy, brušáky a také cviky na stehná že ležím na boku a odďalujem nohy ale nejako extra to nepomáha a večer sa k cvičeniu neviem dostať jedine tak 15min zasa a to je asi málo 30min denne keby som cvičila? plus na bus chodím 10min rýchlym krokom pešo. neviem či si mám kúpiť ten leg toner alebo radšej niečo iné? orbitrek? :(