Ženy vs. muži

Príspevok v téme: Ženy vs. muži
chien_fr

Prečo máme my ženy taký neférový život? Tak napr. každý mesiac menštruácia-s tým spojené bolesti atd., niektoré možno bolestivý prvý sex, neskôr pôrod, mnohé ženske ochorenia, návšteva gynekologa, míňame viac peňazi na kozmetiku, doplnky, oblečenie (čo by sme nemuseli ale bez toho všetkého sa už dnes ani nedá existovať), a mnoho dalších. Nezdá sa aj vám že majú muži jednoduchší život? Niekedy si prajem byť mužom aj ked som rada že som žena, len bez tohoto všetkého by bol život krajší :)

Marek_123

No snazil som sa byt nestranny, ale ked uz sa tu zvrhla taka utocna atmosfera zo strany zien, tak mi to neda neokomentovat. Cize bod za bodom:
1.Len zeny si myslia, ze chlapi sa vkuse rozpravaju o autach a sporte.V skutocnosti preberame vsetky zaujimavosti zo sveta,zazitky,politiku,nove veci v technike,... Je pravda, ze nas nezaujima ktora sa s kym kedy vlaci,co nove sa stalo vo Farme, ani to, aku stolicu malo nase dieta za posledne 3 roky.
2.Robime len jednu vec, ale robime ju poriadne.Nepotrebujeme popritom telefonovat s kamaratkou o tom, ako skoncila Farma.
3.Ak nieco chceme, povieme ze to chceme. Nehovorime ze to nechceme a necakame, ze niekto pride na to , ze to chceme.
4.Sex je pre nas zabava, nie zarobkova cinnost.
5.Na definovanie farieb pouzivame standardizovane vyrazy. Nepotrebujeme si vymyslat nove nazvy len preto, ze nejaka farba ma iny odtien.Na to pouzivame vyrazy - svetlejsia alebo tmavsia.
6.dokazeme sa postarat o deti rovnako ako zeny, akurat ze nemame potrebu panikarit zakazdym, ked dietatu stupne teplota o 0,01 stupna.
7.Cisto muzsky kolektiv je zvycajne partia vyborne vychadzajucich kolegov. Cisto zensky kolektiv a do klietky hodena kopa harpii, ktore by si najradsej vysklbali oci.
8.Neratajme metrosexualov medzi chlapov - vybrali si zenske pohlavie, akurat nemaju peniaze na operaciu.
9.Menstruaciu a porod nemame, pretoze na to mame zeny, chlapi maju na starosti dolezitejsie veci.
10.Ak neuspejeme na pracovnom pohovore, nevyhovarame sa na diskriminaciu zien.

Lulita

asi tak, ako spomenula Cindy do 40tky zenou a potom muzom, ja som si rada uzivala(vam) ten obdiv, staranie sa o mna...atd. co by som ako muz nezazila, dalsia vec, tehotenstvo a porod a byt matkou, ja by som muzom byt nechcela, nemam dovod, zatial do tej 40tky :))

lost

inac je to 50 na 50, podla mna dokonale 50,00 na 50,00 :D

Cindy37
to vystihla, zeny ziju za mládi, muzi sa stáří...

i ked dnes je u muzov badat metrosexualita a ziju tak ako zeny, za mladi :D potom za stáří si buchaju hlavu o stenu, ze nemaju zivot aky chceli.. (ale tato generacia tam este nedospela, tyka sa to podla mna tych po revolucii), cize za 15 rokov to bude masove, na to dam 2 centy.

btw, ak by zenam prekazalo, ze oni si najskor odzuju a potom koniec, lebo "vyschnu", tak myslim si, ze nie je tomu celkom tak, ide o to, zit rychlo za mladi, ale nie tak rychlo, aby som starol rychlo. inak by solarka neprosperovali a podobne, ale toto sa vzdy zvrhne na hadky :D

.
.
PS pre chien_fr

a vino tiez nekysne donekonecna, ono ma taky cyklus, ako Lafferova krivka (tj. blog.sme.sk ), cize od 0-35 je prakticky nepouzitelny, lebo rastie, potom v 35 je na vrchole, avsak tu sa ozve Planckov cas (tj. sk.wikipedia.org) a zacne "padat" dole kopcom.

Cize, fakt chcces byt muz ?

lost

"míňame viac peňazi na kozmetiku,"
troll radar víjú,víjú, troll detected :D

ved je rovnorpacnost, co ti brani byt muzom? :D

nech sa paci, kludne mozes ist aj na stavbu ak chces :D

sloboda, rovnopravnost, "ňeňi problem"

PoPotvorka

farky-66
ty si asi natahany ,alebo tak znacne "inteligentny"

a osobne si mysli ,ze tato tema je na prd ,lebo sa tu len urazame ,obvinujeme ,zhadzujeme a..... podobne
ja som spokojna s tym co mam
dobru noc ;)

farly-66

dokazal by som ho prebalit a to bol priklad.. ide ma mrdnut ked pocujem tie medzizenske reci o pi... :D a co tu hovoris ze su muzi neschopny?? ... .
aj keby stejne je lepsie byt muzom

Sejla

:D keby si mal ty prebalovať posraté decko, za tak by si to robil v jednom kuse, lebo kým by sa ti podarilo ho prebaliť, tak by sa posralo znova a potom by som chcela vidieť o čom by si rozprával, keby ťa po takých dvoch dňoch starania sa oň, pustili do krčmy :D
A polovica sú drísty? To je veeľmi simple, zatĺkaš ako typický chlap:)

farky-66

shelija a ja tiez rozoznam modru od namornickej a niesom farboslepy atd ...
takze pis normalne a rozmyslaj mozgon a nie zadkom .