Ženy vs. muži

Príspevok v téme: Ženy vs. muži
chien_fr

Prečo máme my ženy taký neférový život? Tak napr. každý mesiac menštruácia-s tým spojené bolesti atd., niektoré možno bolestivý prvý sex, neskôr pôrod, mnohé ženske ochorenia, návšteva gynekologa, míňame viac peňazi na kozmetiku, doplnky, oblečenie (čo by sme nemuseli ale bez toho všetkého sa už dnes ani nedá existovať), a mnoho dalších. Nezdá sa aj vám že majú muži jednoduchší život? Niekedy si prajem byť mužom aj ked som rada že som žena, len bez tohoto všetkého by bol život krajší :)

jennifer30

Tiež som vždy chcela byť radšej chlap. Hlavne kvôli pôrodu, to ostatné sa ešte dá prežiť. Ale samozrejme rodiť nemusím a ani nebudem (dobrovoľne) :)

peta111

ber to z tej lepsej stranky... napr. muzi ked su mali, tak si nemozu dat podpatky, nemozu si dat parochnu ked su plesati, nemozu si nafarbit vlasy ked su sedivy (alebo to vyzera trapne), nemozu si prekryt nedostatky na tvari...zena ked aj nechce moze, muz aj moze chcet ale co z toho ak nemoze:D.. ked strati robotu muz, tak zlyhal, lebo je hlava rodiny, je pod vacsim tlakom, lebo on hlavne musi uzivit rodinu... my sa niekedy aj mozeme vyhovorit, ze s nami lomcuju hormony, mame dovod, oni musia byt stale nad vecou... ja by som chlap nechcela byt, som spokojna ako zena :)