Nestastna, priatel pije

Príspevok v téme: Nestastna, priatel pije
victoria32

Priateľ pije /skoro/ každý deň. Niekedy nepije napr. 5 dní nič,áno stane sa, ale teraz už týždeň vkuse mal každý deň niečo, či to boli len dve pivá, pol flase vína, dnes pol flase konaku.. Často sa stáva, že keď pije slúbi mi že je to posledný pohárik (ako aj dnes) a pije bez výčitiek ďalej, potom mám pocit že je pre neho alkohol dôležitejší ako ja.. Tiež napr. sľúbi že týždeň nebude piť niekto príde, ponúkne mu a pije s ním a na sľub sa okamžite zabúda. Trápim sa tým, neviem čo mám robiť, nechcem takto fungovať. Sľuby nedodržuje. Od januára nemal piť. Mne nevadí pivo, 3 dl vína ale toto sa mi zdá moc. Poraďte čo s tým :(. Inak je všetko v poriadku.

Iveta Michael

fero111

nuž áno..ale ja rada poradím v dobrom slova zmysle každému kto sa pýta..a má problém,no ona vie že rozhodnutie je iba na nej!

lolos

Alkohol povzbudi osobnost.

Bud povzbudi to vase prehnite-egoisticke vnutro, ktore rozvrati rodinu ci sa zadlzi, alebo povzbudi pozitivne vnutro, ktore sa stava pokojnejsim a efektivnejsim.

fero11111

veta priatel pije skoro kazdy den je premna dostcujuca aby som vedel ze je to pijan skor ci neskor nim bude mom. je vo faze caja ze ona bdue ta co ho zachrani a urcite prenu prestane slopat :} bohuzial ako vzdy uz asi po milion krat :} to bude presne naopak :}

nirvana

Ked každy vecer pijú, tak sú alkoholici. Alkoholici nie sú len tí čo sa valaju po zemi alebo robia bordel, sú to ľudia, ktorí majú problém vydržať bez alkoholu. Tí, ktorí si vypijú vždy, ked môžu. Su rôzne stupne alkoholizmu.

amy55

aj moji rodicia si kazdy vecer spolu daju flasu vina..a rozhodne nie su alkoholici, ale slusni ludia na postoch na urovni..samozrejme,neviem podrobnosti o tvojom priatelovi,ale mnoho ludi ho tu hned zatrhlo ako najvacsieho alkoholika a pritom nim byt nemusi..

fero11111

iveta vidis vcom je klasicka zenska my tu zobraci sprosty jej radimenech odide od neho a nakoniec on je super on je manik :} uz vies anco som narazal klasicka zenska :}

znici si zivot pre blazna