Strach z buducnosti

Príspevok v téme: Strach z buducnosti
hviezda01

Poslednu dobu stale viac a viac premyslam nad tym,co by bolo s mojimi detmi,keby som nedajboze ochorela nejakou hnusnou smrtelnou chorobou..cez den som v pohode,lebo nemam cas nad takymi"hlupostami"premyslat,ale akonahle si lahnem do postele,tak premyslam nad smrtou,nad chorobami,chtore su coraz viac okolo nas.Mam na mysli hlavne rakovinu.Mam este dost male deti,preto sa bojim,ze ma tato hnusna choroba postihne a ja tu nebudem,ked ma budu moje deti najviac potrebovat.S manzelom prerabame dom,aj pri tejto myslienke si poviem,ze co ak sa prerobeneho ani nedozijem.Aj ked nemam dovod na paniku,zdravotne som chvalabohu zatial v poriadku,len ten hnusny pocit a nepekne myslienky ma stale prenasleduju.Som blazon??alebo paranoidna???

Lulita

nie je pravda, ze na rakovinu umieraju len ludia, co im prisli na to neskoro, pripad v rodine, ktoremu na preventicke prisli na uplny zarodok, nemal ziadne problemy, aj tak ho zabila

Lulita

ja som tiež taka šibnutá, že sa bojim uz kaadeco, niekedy som bola tak pozitivne naladena, vsetko ma tesilo, ale neprijemna doba ma ovplyvnila, staci, ze v okoli zomrie zopar matiek na rakovinu, alebo si nahodou pozriem Modre z neba a som psychicky v prdeli, ano viem, to by sa nemalo pozerat

renushik

a okrem detoxu tela môžeš spraviť aj detox mysle, taká meditácia alebo autogénny tréning ti spravia len dobre.... :)

Sejla

tvoj dedko aj babka sa dožili krásneho veku. Detox taký poriadny ti určite prečistí aj nezdravé myšlienky. Drž sa aj ty aj tvoje deti:)

Marek_123

Lepsiu radu ako Seila ti tu hadam ani nikto nemoze dat. Bojis sa rakoviny ? Pravidelne prehliadky ti dodaju pri kazdych vysledkoch pokoj. A ak by ti aj nieco zistili, tak prave vdaka tymto prehliadkam ti to zistia vcas. Na rakovinu umieraju ludia, ktorym to diagnostikovali neskoro. A prestan rozmyslat o hlupostiach.Mysli na to, co budes robit na dalsi den s deckami, aby ste mali co najkrajsie spolocne chvile.

hviezda01

tak na rakovinu mi zomrel dedko,aj babka,ale to uz mali vyse 80,cize sa vlastne ani neda presne povedat,ci zomreli uplne tak na rakvinu...dakujem za krasne povzbudive slova..:-))..na preventivne prehliadky chodim,aj ku gynekologovi,aj s prsnikmi...a s tou zeleninou sa budem snazit viac...este raz dakujem..len ten detox musim zacat..:-))

Sejla

jo a pravidelné prehliadky u kvalitného doktora a aj v prípade, že by si ju mala, včasné zistenie zaručuje vysokú pravdepodobnosť úspešnej liečby

Sejla

máš rakovinu v rodine? Vraj každý by dostal časom rakovinu, keby sme žili 300 rokov, len niekto stihne zomrieť na niečo iné pred tým, než ju dostane. Takže pekne papaj brokoličku, zeleninu, ovocie, zdravú stravu, sprav si mesačný detox, športuj, teš sa zo života, nestresuj sa a nemáš sa čoho báť. A fakt ten manželský sex môže byť lepšia alternatíva ako premýšlať po večeroch o rakovine:)

hviezda01

neviem,mozno preto,lebo stale pocuvam a citam viacmenej len o tom,ked niekto znami zomrie,alebo dakto medialne znami,tak vacsinou len na rakovinu..ale samosrejme,ze mas pravdu....ja sama som si uz povedala,ze nemozem takto premyslat,ved si to sama privolam...