Strach z buducnosti

Príspevok v téme: Strach z buducnosti
hviezda01

Poslednu dobu stale viac a viac premyslam nad tym,co by bolo s mojimi detmi,keby som nedajboze ochorela nejakou hnusnou smrtelnou chorobou..cez den som v pohode,lebo nemam cas nad takymi"hlupostami"premyslat,ale akonahle si lahnem do postele,tak premyslam nad smrtou,nad chorobami,chtore su coraz viac okolo nas.Mam na mysli hlavne rakovinu.Mam este dost male deti,preto sa bojim,ze ma tato hnusna choroba postihne a ja tu nebudem,ked ma budu moje deti najviac potrebovat.S manzelom prerabame dom,aj pri tejto myslienke si poviem,ze co ak sa prerobeneho ani nedozijem.Aj ked nemam dovod na paniku,zdravotne som chvalabohu zatial v poriadku,len ten hnusny pocit a nepekne myslienky ma stale prenasleduju.Som blazon??alebo paranoidna???

nirvana

Este majú predsa svojho otca, prarodicov, tety, nerob zbytočnu paniku, umrieť môže ktokoľvek kedykoľvek, ži pre prítomnosť, plať si životnú poistku a dufaj že budeš žiť čo najdlhšie a že ťa deti prežijú. Naco myslíš na blbosti? To si radšej zapni Panelak alebo si dajte manželský sex.

Sejla

myšlienkami si tú chorobu len privodíš! Aký máš dôvod báť sa práve o rakovinu? Zajtra ťa môže zraziť auto, nejaký blázon zastreliť pre tvoju peňaženku, môžeš havarovať, môžeš dostať inú smrtelnú chorobu, alebo spadne lietadlo, v ktorom letíš, zasiahnuť ťa blesk v búrke, môžeš zhorieť zaseknutá vo výťahu horiaceho domu, alebo omdlieť v večer na mieste, kde nie sú ľudia a v noci zamrznúť, prečo práve rakovina? :)