Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespokojnost - zväčsena pera

Príspevok v téme: Nespokojnost - zväčsena pera
alie

Ahojte,
moja otazka smeruje hlavne na tie zeny, ktore maju skusenosti so zvacsovanim pier pomocou kyseliny hyaluronovej. Ja som si dala nedavno zvacsit hornu peru na klinike IEM v Pezinku, 1ml vyplne do hornej pery, stalo ma to plno penazi, no efekt sa minul, peru mam rovnaku ako pred zakrokom, akurat, vypln tam stale mam, viem si to nahmatat po celej dlzke, no vidiet to len zboku, pera vycnieva do strany, cize nie je plnsia smerom nahor, k nosu, aka bola moja predstava. Okrem toho sa mi na pravej strane vytvorili dve velke hrcky. Chcela som sa znovu objednat, lenze asi viem, ako by som dopadla, prehovarali by ma na dalsi zakrok a tahali zo mna dalsie peniaze. Ta pani dermatologicka od zaciatku mala tendenciu ma prehovarat, spravit si celu tvar, co by ma vyslo 1000 € minimalne. Proste otrasny pristup, zakrok mala spraveny za pat minut, ma dopichala ani neviem ako, same modriny na pere, nehorazna bolest a vysledok nulovy. Som maximalne nespokojna. Prosim, mate niekto skusenosti s touto klinikou, resp. akekolvek skusenosti s touto vyplnou. Dakujem za kazdu radu aj reakciu.

Doktorfazula

V nasej klinike svojim pacientkam po zakroku vzdy strcim ukazovak do krku a tym padom po zakroku nevidno ziadne modriny. piste si adresu a objednavajde sa na zakrok www.kunda.sk

Zuzka zuzicka

Takze baby. Pani doktorka Palova si asi koleduje o riadny pruser lebo sa zahrava s ludskym zdravim. Mam informaciu taku, ze je pravdepodobne ze pouziva na vypln pier material ktory sa do par dni/tyzdnov vstrebe. Vy nemate ako zistit co vam picha. Zlavove kupony rozdava, a zlavovy material aj pouziva. Este k tomu, tym ze nie je doktorka, nepouziva anestezu ktora pomoze klientke aby nic necitila. Vy teda sedite, a citite kazdy jeden vpich, v injekcii sa sice nachadza anesteza ale kym vam zacne ucinkovat pretrpite si tak 5,6 vpichov a to sposobi ze mate tvar v krcoch, a vasa pera bude doslova po zakroku posiata modrinami. Stoji to za to? Nie. Nehovorim ze to tak robi kazdemu. Jasne ze celebritam a niektorym skusenym zenam spravi zakrok vyborne, lebo to je pre nu chodiaca reklama. Ak vam mozem dat cennu radu, nenavstevujte tuto kliniku, a hladajte keby aj drahsiu, tak lepsiu alternativu. Ja som bola u doktorky Palovej pred rokom a pera zmizla tak po dvoch dnoch. Pred tym som bola na inej klinike v Ba a pera vydrzala 12mesiacov. Teraz som si znovu dala spravit pery u inej doktorky cez znamost... vysledok je neporovnatelny a hlavne som netrpela, neuhybala som sa a nebola v krci. Potom aj pery vyzeraju hrozne! Takze tak moja skusenost. Pani doktorka Palova je pre mna uz len zla skusenost a minulost. 150 eur doslova v prdeli. Nikdy viac.

lucia11111

Ahojte, ja som si u MUDr. Pallovej davala viac krat zvacsit pery a vzdy som bola nadmieru spokojna. Bola velmi mila, vsetko vysvetlila. Vysledok je prirodzeny, nemenila by som :)

cejtlin

baby ja mam uz dva krat u pani doktorky Pallovej spravene pery a som nadmieru spokojna, total prirodzene, tuzila som po tom velmi dlho, prvy krat som bola u nej a super samozjreme som chcela po case viac tak som si cez zlavomat o rok kupila u jedneho lekara v petrzalskej klinike vola sa ze CIRKHOZ (neodporucam) zvacsienie pier a hruza, pichol mi prve anestetikum a potom kyselinu hyaluoronova a vyzerala som original ako Kucherenko, strasne zle, napuchnuta som bola cela,bolelo ma to,trvalo mu to asi vecnost, nevychadzala som tyzden nikam von,tak som sa samozrejme vratila do IEM po nejakom roku kde mi krasne prirodzene spravila pery pani Pallova, odchadzala som s nesmiernou spokojnostou, minimalny opuch, mohla som vklude vyjst von s usmevom :) takze nechapem tieto komenty uplne mila lekarka a to som tak isto obycajna baba, ktora nema peniaze na rozdavanie, lekarka mi vsetko podrobne vysvetlila, s tym ze po case som isla zase k nej a s nejakym pristrojom mi prechadzala po perach aby mi to viac vydzalo samozrejme to bolo v cene, teraz som si znovu kupila voucher do IEM tak som zvedava uz sa tesim :) a nevyzeram ako ziadny kacer...

Liv1984

Ja som si asi pred rokom kupila na zlavomate kupon na zvacsenie pier... Prisla som, pani doktorka posobi naozaj odmerane ale to neznamena, ze odmerana je... Som dievca, ktore si aj tych 140 eur setrilo dost dlho, nemam znackove veci typu Gucci a podobne... Proste som uplne obycajna mlada baba, ktora tuzila po plnsich perach a pani doktorka Pallova mi tento sen splnila! Bola starostliva, mila, profesionalna a naozaj ma oboznamila so vsetkym, co so zakrokom suviselo... Este som sa jej spytala, ci by mi neodporuciLa dat si viac a sama povedala, ze radsej nie, lebo ze by som tym padom mala nesumerne pery. Takze naozaj sa udivene pozeram na tie hejterske komentare a skusenosti... Ja ci chcem ci nie, na pani doktorku naozaj nemozem povedat ani jedno krive slovo. Odporucam.

toreador

ja som bol na perach v Martine. Dr smiesne rozprava-nieje slovak- ale musim povedat zlaty doktor. Chcel som velke pery zvazoval som 2ml...hned ma ale upozornil ze u neho na jednom sedeni ziadne 2ml nedostanem...dostal som jeden-pol hore-pol dole a na dalsom sedeni asi mesiac som dostal dalsi... pery mam krasne! bez hrciek! dokonca mi dal aj krem aby som necitil vpichy, ziadne vtierave spravanie, bol doslova ako cukrik hehe vsetko pekne vysvetlil, popytal sa ci nemam ziadne zdravotne tazkosti atd...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nespokojnost - zväčsena pera - Fórum - ZDRAVIE.sk