Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kj a Kcal poraďte

Príspevok v téme: Kj a Kcal poraďte
tatiana109

chcela by som sa spýtať na nejaku stránku alebo knihu s komplexnými info čo sa týka počítania kcal a množstva jedla.

Totižto už som vyskúšala veľa diet aj schudla ale stále mám 10 kg ktoré by som chcela dať dole bez kupovania prípravkov alebo špeciálnej diéty. Mám tri deti tak varím stále doma a už upraviť strava sa dá a preto chcem tie informácie lebo sa chcem zodpovedne pripraviť.

olivienka

ak ešte nepoznáš túto stránku, študuj ;) -odkaz odstránený- je tam aj BMI kalkulačka, ktorá ti vyhodí aj (s ohľadom na vek a úroveň fyzickej aktivity) aký by si mala mať príjem bez chudnutia, aký ak chceš schudnúť, aj s pomerom bielkoviny - sacharidy - tuky.
a na rátanie kcal je fajn napr. toto priteltvehosrdce.lundegaard.cz akurát si treba zvyknúť na to vyhľadavánie, hlavne zo začiatku mi dlhšie trvalo, kým som sa tam zorientovala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.