Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvýšené amylázy a zvláštne príznaky

Príspevok v téme: Zvýšené amylázy a zvláštne príznaky
fifiBB

Dobrý den,
chcela by som sa spýtať, už dlhší čas cca 2 roky mi v krvných testoch vyskakujú amylázy, hodnota 2,29, (hranica je do 1,67) lekárka ma poslala na gastro kde mi robili testy, pankreatická amyláza mi vyšla 0,8, hranica je do 0,88 a sérová amyláza 1,92 kde norma je do 1,71, tým pádom že pankreatická vyšla v poriadku, gastroenteorolog ma poslal k doktorke že po tejto stránke je to v poriadku. Doktorka nevie čo ďalej, zhodou okolností od tohto času ako mi zistili zvýšené amylázy mám zvláštne ťažkosti, pobolieva, trpne alebo ma páli, alebo dostávam krče do krku, po obidvoch stranách, a taktiež pod jazykom a pod bradou, niekedy ma páli špička jazyka..viem že to znie bláznivo, ale..trvá mi to asi týžden a zas sa to objaví cca o 3 mesiace.viem že tu mi diagnozu nik neurčí, ale nemá s tým niekto skúsenosti. Mám doplniť niečo v strave, alebo čo mám robiť..s tým krkom som bola u krčného, neurologa aj ortopeda, 2 krát sono, nikto nevie čo so mnou..ďakujem za akýkoľvek postreh, mám 31 rokov

rebeka 12

paulonor,tvoja zn.ma rozosmiala,no je svata pravda,ze doktori vysetruju čik-čak,rychlo-rychlo,ani si poriadne neprecitaju trebars vysledky sona,ked je popisanych viac organov.Tiez som pripad ako ty,hodnoty v norme a bolest v lavom boku az do chrbta,a nenormalne nafukovanie,zo zaludka nie grganie,ale doslova vyfukovanie vzduchu.Caka ma kolonoskopia,s kt.mam uz teraz ritku stiahnutu.Prajem si skor diagnozu,ako pitvu

paulonor

no drzim ti palce...ja mam vsetky testy ok..ale problemy mam velke...ale pre lekarov nie som pacient...ked su hodnoty v norme...absolvoval som sono x krat gastroskopiu a kolonoskopiu a nic nezistili..ale mam dyspepsiu..refluxnu chorobu pazeraka...ale nic viac..zlcnik casto chyteny..tie zachvaty stoja za to a pritom dietujem..neviem kde robim chybu a poslednu dobu ma boli lavy bok..tam kde je pankreas..ale amylazy ok takze vraj asik dvanastnikovy vred...zboznujem nase zdravotnictvo kazdopadne vela stastia v hladani lekara ktory ta neodflakne..zn. pitva ukaze vsetko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvýšené amylázy a zvláštne príznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk