Predlzovanie vlasov keratin alebo co radite?

Elizabet22

Fuha, tak za mna vobec taketo veci. Hovori sa, ze menej je viac. Proste prirodzenost je najkrajsia, to je predsa jasne. Radsej nechat tie vlasy pekne volne rast, starat sa o ne, aby boli zdrave a zdravo aj vyzerali. Tym padom aj rychlejsie budu rast. Takze naco pricesky a veci podobne.

tuiling

Osmanthus fragrans tea is a kind of precious flower tea made from exquisite tea billet and fresh osmanthus fragrans. The fragrance is rich and lasting, and the tea color is green and bright. Jasmine tea is also called jasmine flakes and belongs to flower tea.
www.contentnewsly.com

Adelkafa

Ja som teraz prvý krát vyskúšala microkapsule a je to super. Vôbec nevidno spoje. Je treba dobre vyberať kto vám bude vlasy robiť. Urcite neodporúčam Hair Inštitúte Diosa. Do spojov dávajú príliš hrubé pramene vlasy vyzerali ako motúziky , boli netvarovatelne. Navyše kvalita vlasov bola zlá, som blond a vlasy ostali po umyti doma ako slama. Musela som ich dať dole inde prerobiť ale teraz super

vlasyKE

Dobrý deň, ja Vám neodporúčam predlžovanie vlasov keratínom, nakoľko táto metóda je veľkým zásahom ku Vašim vlastným vlasom, narúša štruktúru vlasu a ničí ho. Je to jedna z prvých metód, ktorými sa vlasy predlžovali, preto sa postupne prešlo na predlžovanie vlasov inými, šetrnejšími metódami. Ja osobne robím predlžovanie vlasov eurolockmi, čo je metóda vykonávaná za studena, je to veľmi jednoduchá a praktická metóda napájania. Osobne mám takto vlásky napojené už vyše tri roky, bez akéhokoľvek poškodenia. Vlasy nevypadnú, neťahajú. Ak by ste mali akékoľvek otázky kľudne ma kontaktujte na vlasyKE@gmail.com