Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frakčny CO2 laser

Love11111111

Mala som na tvári dosť škaredú viditeľnú jazvu asi 1,5 cm ktorá mi vznikla po odstráneni znamienka. Hned na to som bola na frakčnom laseri CO2. Už poprvom zákroku bol vidno pokrok, po druhom je to už skoro uplne hladke. Teraz idem na tretí zákrok a aj sa tešim, pretože už to bude hladučke, a nitko už nebude vidieť ani znamienko ani škaredu jazvu :) ale peknu pokožku. Po zakroku to ščervenie, hned na druhý deň to zhnedne, a po 3-4 dnom sa to samo odlupi :) a potom iba natierat a starat sa o to. a ešte aj chrániť pred slniečkom :) Naozaj najpr som bola sklamaná že budem mať škaredu jazvu ale nič lepšie ako ten laser som si nemohla predstaviť. Neboli to. trvá to 2-3 minutky a je to. Nebojte sa, ja mám dobrú skusenosť. Samozrejme hovorím o jazve, niekto ide na to na celú tvár. Tak to si už neviem predstaviť teda :) Vela štastia

Sashenka

Odpovie mi tu este niekto?Ja mam s CO2 laserom presne tu istu skusenost ako zuzka-bluzka.Hojilo sa to 10 dni, vobec nie 5!Potom to bolo pekne a po dvoch tyzdnoch mam pigmentove skvrny na licach spat a velmi tmave!Som z toho zufala!Chcem sa opytat Zuzky, ako to ma teraz po druhom CO 2 zakroku?

zuska-bluzka

a výsledok? po prvom zákroku keď som sa zlúpala úplne fantastický, no po 2 týždňoch sa to všetko vrátilo späť, tento druhý zákrok mi už pomohol o poznanie viac

zuska-bluzka

Ahoj, ja som bola v KE, myslím, mojmírova to je (ako je thália) a viac by som sa na túto kliniku nevrátila ani ju neodporučila. toho roku som bola znova (už inde). samotný zákrok bolel no nebolo to tak neznesiteľné ako ta bolesť potom. doktorka ma tam nechala samú, potrebovala som ľad, nikto nikde, tak som taká doničená s bolesťami musela vliezť do čakárne medzi ľudí aby si ma vôbec niekto všimol. chcela som len líca, pôvodná cena mi bola povedaná 180, keď už som prišla na zákrok cena 220, čiže neseriózne jednanie a keď ma doktorka videla už po tom, tak úplne nezúčastnený prístup... proste des. toho roku som bola v ba, cena lepšia, výsledok taktiež (možno aj preto že to už bolo 2x) ale prístup neporovnateľne lepší k pacientovi a rozdiel bol aj v samotnom zákroku, tu ma zákrok bolel viac (možno silnejší laser ako ten v ke) ale následne ma to ani zďaleka tak nebolelo ako vtedy... a tiež doba lúpania bola o poznanie kratšia (vtedy 10 dní teraz iba 6)

pinkbunny

Chcem ísť tiež na ošterenie frakčným co2 laserom do Ke, a rada by som sa informovala, či to máte za sebou, a aké sú výsledky. Už som sa objednala ale po prečítaní diskusií na internete som v neistote.

mando-diao

Ahoj, ja som to podstúpila cca 1,5 roka dozadu tiež z rovnakého dôvodu a teraz o tom uvažujem zase. samotný zákrok bolestivý až tak nebol, je to skôr nepríjemné (niekto odporúča dať si pred tým ibalgin, po skúsenosti už aj ja :)) no a po zákroku to dosť páli takže dostaneš ľadové obklady a doporúčam zas nejakú tabletku, pre istotu... ja som nemala žiadne krvavé pozostatky no musíš rátať s tým že cca takých 8-10 dní sa na ulicu nedostaneš :) kam sa chystáš na to ísť?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frakčny CO2 laser - Fórum - ZDRAVIE.sk