Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Petechie co s nimi?

Príspevok v téme: Petechie co s nimi?
sii

ahojte, zacali sa mi tvorit petechie a rukach a na nohach su ich stovky malinkate botky, je ich tolko ze z dialky to vyzera ako flak.
Neviem z coho to je a ako sa toho zbavit. Bola som uz aj u lekara, zobral mi krv na asi 5 vysetreni a vsetko je v uplnom poriadku, jedine co mam je privela streptokokov. Je mozne ze by to sposobovali streptokoky???
Ma s tym niekto skusenost???

ivett 1235

Ahojte ja mam male cervene bodky po celom tele... nie je ich vela ale som tomu nevenovala ani velmi pozornost... mam ich uz asi 3 roky. Mala by som sa na to spytat lekara? ide o nieco vazne?

bmw m6

viete o tom ze bmw m6 ma az 507koni.
ja ho mam v garazi.
predbehnem stim kazdeho.
na nemeckich dialniciach nie je tempo obmedzenie.
tam sa chodievam viblaznit a idem tam az
309km/h.

bmw m6

najprv to zacne pribudat ale na 2 den to zacne miznut(blednut)a na piati den ste cisti. ak je to tak mate klasicke petechie a po 5 dnoch vas pustia.

bmw m6

velmi som sa zlakol ked mi povedali ze je to na prijem.Ale neskör som zistil ze to nic neni.Nic vam tam nerobia len natieraju nejakim smradlavim kremom a dopuju tabletkami ftom dobrom slova zmisle. (okrem ineho na oddeleni je jablkovi dzus zadarmo).

bmw m6

bola v nemocnici hrozna nuda skoro som sskapal od nudi na oddeleni je len jedna telka tak si radsej zaobstaraj telku na mobil.Je tam naozaj taka nuda ti brdo.A este ktomu na oddeleni na kramaroch je jedna neprijemna a jedna neskusena sestricka.ostatne su celkom v pohode.Je tam velmi mila doktorka.A pan docent chodi tiez na viziti.Je urcite velmi skuseni a dava dobre radi co sa tika zdravia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Petechie co s nimi? - Fórum - ZDRAVIE.sk