Život v zahraničí

Príspevok v téme: Život v zahraničí
Marecek25

Tí čo žijete v zahraničí, čo robíte, aby ste sa tam nezbláznili? Lebo ja mám pocit, že už mi hrabne alebo tu odkvecnem. V podstate tu nikoho nepoznám, okrem nejakých kolegov, ale tí majú svoj život. Ťažko si tu nájsť partnerku. Mám rád zimné športy, ale tu sú neni žiadne hory, nieto ešte sneh. Neviem čo tu vlastne robiť. Síce aj keby si tu nájdem koníček, tak by ma to vela stálo, zrejme. A ja sa snažím ušetriť peniaze. Takže nemám tu skoro žiadny život, len robím a mladosť mi uteká pomedzi prsty.

Kvety zla

sejla - predpokladam ze tam isiel kvoli tej praci :) v zahranici je jednoduchsie najst si pracu a aj platy su trosku na inej urovni ako na slovensku.

Kvety zla

Hmmm ja sice studujem, cize je to asi jednoduchsie nez keby som pracovala... Ale tak skus si urcite najst nejakych kamaratov. Pozvi kolegov von na pivo, chod na prechadzky (hoc sam), usmej sa ked ti je niekto sympaticky, chod do baru a zakecaj sa s nejakou slecnou - a tym nemyslim ze ju hned musis zbalit.
Je jasne ze si predovsetkym chces usetrit co najviac sa da, ale skus si aj urcit nejake peniaze len pre seba, mesacne "vreckove" a nemaj vycitky ked to minies. Na kino, galerie (mnohe su aj zadarmo!) ci v tom bare :) Aj privela prace a malo zabavy skodi.