Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechapem, preco jej tak vadim?

Príspevok v téme: Nechapem, preco jej tak vadim?
milli11

Ako sa da ocistit svoje meno?

Paci sa mi jeden chlapec, je v nasej partii.

Minule sme boli z partiou von a jedna zena sa tam viac opila. A zacala sa do mna navazat. Najprv mala blbe poznamky, ake to je, ked som tak dlho nemala sex. Ked som jej odvrkla, ze odkial berie taku istotu, kedy som ja mala sex. Tak to obratila a pomaly zo mna urobila stetku. A spomenula aj nejakych chlapcov, ktori sa mi volakedy pacili, ale nic som s nimi nemala.

Jej som o nich nikdy nehovorila, takze jej to museli povedat ine baby, ktorym som to predtym povedala. Tie casy uz boli davnejsie, tak nechapem, co ju teraz toto napadlo.

Nechapem, co ma proti mne, ja si ju totiz skoro vobec nevsimam, beriem ju iba ako nejaku znamu, kamosku inej kamosky, co sem-tam ide von s nasou partiou. Nebolo to uz totiz prvykrat, co omne nieco zle povedla alebo naopak, inych ohovorila predo mnou, aby nas rozhadala. Ak by sme boli iba ja a ona, tak na to kaslem. Ale bol pri nas aj ten chlapec, co sa mi paci.

Ja som ta, co odsudzuje neveru a suknickarstvo, co uz vo vztahu alebo v manzelstve, ani sa tym netajim a ona zo mna skoro spravi stetku.

Cokolvek som povedala, iba akoby som priliala ohen do ohna. Vela som si dovolit nemohla, lebo ona je asi o desatrocie starsia ako ja a predsa len mam nejaku tu vychovu. Potrebujem vlastne 2 rady. Ako ju odstavit, aby pri podobnej situacii sklapla a ako ocistit svoje meno, hlavne pred nim?

AdamKrt

Pekne to napisala kkaffik Včera 10:33.

Ak niekto utoci a nevies mat dobre protiargumenty, pouzi techniku, aka sa pouziva v Aikido. Pouzit protivnikovu silu voci nemu samemu.

Zacne nadavat ? Usmej sa a povedz je, moja mila, dnes si nejaka rozrusena. Ak budes dobra, urobim ti cajicek.

Zajde daleko, napr. bude hnusne ohovarat, ze si stetka ? Urob si z toho svandu. S usmenom napr. jej nahlas pred vsetkymi povedz: Ano a keby si vedela, aka velka som megastetka. Dokonca kominy chodim preto vymetat. Kanalmi chodim, spinu zbieram a obcas ma dobri ludia poprosia aj usta niekomu vykefovat, ked z nich ide uz len bordel.

:D :D :D

alibi

ziarli na teba to je viac nez iste. ale to co si o tebe myslia ini je ICH vec a nie tvoja vec. netyka sa ta to. ak bude neprijemna patricne ju uzemni, ale hlavne si z toho nic nerob.

milli11

Nič by som si z toho nerobila. Problém vsak bol, že tam bol chlapec, co sa mi páči.

Ja som mu predtým dala prednášky ako sa mi páči nevera. A suknickarstvo. Par dni sa zacal normálne chovať, prestal si všímať ine ženy a skoro som ho mala tam, kde som chcela.

Lenže teraz vyzerám ako klamarka, co vodu káže a víno pije. Spomenula viacerých chlapov, o ktorých som sa len vyjadrila, že sa mi páčia. Anti som nemala záujem s nimi chodiť. A posledného spomínala dosť dlho.

Mne to vadí kvôli nemu. Konečne šanca mať vzťah a ona to pokazí za pat minút.

Ona je vydatá, či ho chce neviem. Ale ona ho pozná trochu dlhšie ako ja a ked som sa jej na neo prvýkrát pýtala, povedala, že ma frajerku, pritom to nebola pravda.

kafe

Tvoje meno je nejako pošpinené? Nie, neni. Tak prečo ho chceš očisťovať? Keci budú vždy len kecami, je zbytočné sa nad nimi pozastavovať.
Ako ju odstaviť, aby sklapla? 1. keď dokážeš byť kľudná a nad vecou a ukážeš jej, že jej reči ti vôbec neubližujú (lebo je to všetko klamstvo) a také chúďatko ťa nevytočí, aj keby sa na hlavu postavila - to znamená úsmev na tvári a pokoj vo vnútri. Môžeš ju pomojkať, ponúknuť, či si nedá čajíček, lebo nevyzerá dobre... rozprávať s ňou slušne, ale ako s chúďatkom maličkým, ktorého ti je ľúto. Doženieš ju tým k nepríčetnosti.
2.každý odpor, protiargument ju len naštartuje a posilní. Keď s ňou budeš súhlasiť, zrazu nebude mať na čo reagovať a dôjdu jej slová. Príklad: -aké je to, keď si dlho nemala sex?- -Ach skvelé! Mala by si to skúsiť niekedy.- Zásada číslo jedna, nikdy pri takýchto doťahovačkách nehovoriť pravdu. A zle hovoriť len o sebe, ale úplne to zveličiť, aby každému bolo jasné, že si robíš prdel. Nesnaž sa ju potopiť, ona sa nedá a pokiaľ nevieš chodiť v takýchto prekáračkách, prevalcuje ťa. -Ty si teda riadna štetka! - - Áno moja. Netreba ti grckať? Tak sa mi zdá, že tu začínaš vrhať veľmi páchnuce sústa. Ale kľudne, nech sa páči, určite sa ti uľaví. No poď, daj ešte niečo, nech sa cítiš lepšie :)-
Pevné nervy prajem, nedaj sa.

blecha

ja by som jej povedala, že je trápna a že čo sa do mňa naváža. nech sa stará o seba.

a to čo si o tebe ľudia myslia, to je jedno ... tí čo ťa majú radi, ťa poznajú a blbým rečiam neuveria :)

Slecna A.

ja by som sa s nou porozpravala zoci voci za "bieleho" dna, kedy bude mat aj ona rozbriezdene v hlave a nebude pripita. Ani my nemozeme vediet, co jej vadi....mozno si chodila s niekym, koho chcela ona, mozno sa pacis niekomu, kto neznasa ju a to jej vadi...Moznosti je vela. Byt na tvojom mieste, zavolam ju vonku a opytam sa jej na to. Alebo si ju niekde vyhliadni. Ked prides ty sama za nou, bude vidiet, ze mas odvahu postavit sa jej a ze nepotrebujes alkohol, aby si bola coool... :D
A ako ocistit svoje meno? Neviem kolko mas rokov, ale ja som podobne situacie zazivala ked som mala 15. A vtedy som si vravela, ze kto viac uveri reciam inych, nie je vhodny aby bol mojim priatelom. Aj ked obchadzali nasu partiu kadejake reci o mne, skutocni priatelia im nikdy neverili a tych mam vlastne doteraz :) Na ostatnych sa vykasli ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechapem, preco jej tak vadim? - Fórum - ZDRAVIE.sk