Nenavidim svoje meno

Príspevok v téme: Nenavidim svoje meno
mt.mt

Strasne nenavidim svoje meno. Lezie mi na nervy ked ma niekto vola po mene alebo jeho zdrobneninami. Dalsi problem je ze si ostatni moje meno zamienaju s nymi menami, alebo ze sa tak volaju viaceri a nie len ja.
A tiez nenavidim ked mi niekto vyka.
Mam uz 19 no rodicia nechcu o zmene mena ani pocut.
Co dalej, ako sa s tym vyrovnat??

lea128

J19 -trapny koment...ty netusis o com je zivot:) ale nebudem to komentovat viac, lebo to zrejme nepochopis. Ked som bola mala, cca 10 rokov, ani mne sa moje meno napacilo, no teraz prave naopak. To, ze nenavidis svoje meno sa odvija od ineho problemu, podla mna,mohol by si sa o tom porozpravat s psychologickou, ja som u psychologicky bola a ma na taketo veci celkom zaujimavy nazor, ako nezainteresovana aosoba, ktora studovala ludsku psychiku a celkove nadvaznosti na nu. A Matej je aj podla man pekne meno, to skor Viktor je divne :D Ale verim ti, ze ti vadi, ze ta volaju Mato, Matov je stasne vela...Ale ja by som na tu matriku isla, kebyze mi moje veno fakt tak vadi...

jennifer30

ja som čítala, že rakovinu môžeš dostať aj zo žuvačky, keď ju žuješ dlho :D :D ale jasné, psychika je dôležitá, niečo na tom bude

mt.mt

A ja som zase cital ze clovek moze z toho dostat rakovinu. Ak pocituje v sebe odpor alebo proste dusi v sebe nenavist, hnev odpor- proste negativne emocie.

mt.mt

j19- no co? To uz nemozem nenavidiet ano moje meno? :D
Take rady (napr. aj od teba- neber to teraz osobne) su najviac poucne. Nesom o nic mudrejsi, asi som to sem nemal vesat na net a mohol som kludne nenavidiet moje meno a casom asi aj moju osobnost. :D

j19

ja som v tvojom veku a som v šoku,čo to ty máš za problém....Ty asi netušíš,čo sú skutočné životné problémy.......sa spamätaj chlapče........

0vecka

2 Agnes999 uplny suhlas.. vidno ze sa dotycny pan nema rad... ja som s tym mal tiez problem ked som mal 10 rokov ale nejako som z toho vyrastol