Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Navezujem sa a rozhadzu ma malickosti ... Preco ?

Príspevok v téme: Navezujem sa a rozhadzu ma malickosti ... Preco ?
Truffla

Ahojte....

(viem ze s mojim vztahom s 34 rocnym muzom ked mam 18 nikto nesuhlasi, beriem to.... ale tato tema neriesi ten vztah ale riesi vseobecne moj postoj vo vztahoch k ludom, teda hlavne ku chalanom/muzom....)

Zakazdym, to v mojom zivote vyzera takto: Som stastna v phode, stretavam sa s nejakym clovekom, zacnem ho spoznavat, ked ten clovek "spristupnie", ja sa zacnem pomalicky alebo rychlo (zalezi od toho, aky priestor mi ten clovek da) zacnem navezovat ! Ten clovek sa stane stredom mojho vesmiru.... neviem preco to tak je... riesila som to s vela psychologmi a vsetci hovoria ze mam v sebe taku potrebu a musim sa ju naucit ovladat ....

No a od toho sa odvija dalsi problem... ked sa na toho cloveka naviazem, KAZDE JEDNO slovo co povie, zacnem v hlave rozoberat, premotavat, ako to myslel, preco to povedalm akym tonom atd.... a moze to byt UPLNA VOLOVINA... ja ju proste rozoberam.... Vsimla som si ze je to takto:

Ked som stastna a vsetko je fakt v pohode a v normale.... zacnem si v hlave vytvarat rozne dilemy a trapenia... len taak, ani neviem preco !!

Tak napriklad>

Ide ma roztrhat ked mi ten clovek, ktoreho mam rada, na ktoreho sa naviazem alebo co, neodpisuje na smsku.... ja viem, nemusi byt cas, nemusi sa mu chciet.... ale ak ten clovek somnou niekedy napise sto smsiek a zrazu neodpise, zacnem byt strasne paranoidna ze uz ho nezaujmam atd...

Dalsia vec je, je VZDY JA som ta iniciativna.... teraz nemyslim len pri chlapoch ale aj pri kamaratkach.... ale pri chlapoch hlavne... napriklad bol taky jeden chalan, a mal o ma zaujem, velmi sa zalubil a tak... ale aj ked on bola zalubeny a ja NIE , JA som bola ta co navrhovala stretnutia ! Proste som chcela niekde vypadnut a bolo mi s nim fajn ale vzdy som ho proste predbehla a vymyslal stretnutie ja...

Aj pri tomto 34 rocnom.... proste vacsinou mu prva napisem ja atd.... alebo navrhnem stretnutie ja.... a nemyslsim si ze by to bolo tak ze na mna kasle ... ale ja neviem, mam proste potrebu sa s nim stretnut ked to bude mozne .... a ked on to nenavrhne sam ale zase ja, mam taku paranoju ze ma nechce atd.... potom sme spolu a vidim ze je vsetko v pohode, ze je velmi mily ku mne atd...

Toto je asi strasne domotany text ale musela som svoje pocity dat von.... proste ma to desi ako strasne divna som a ake strasne hovadiny riesim a prepletam...

Truffla

Napriklad ma vie strasne vystrespvat a pokazit naladu ked mi chlap povie ze sa ozve a neozve sa..... cely den som z toho v strese ze preco sa neozval a preco hento a tamto atd :( uplne ma to vycerpava !

AdamKrt

Zober si pero a papier. Na papier napis tento text:

Opakuj 20x: NEBUDEM ROZOBERAT SOMARINY. Ked to nepomoze, precitam si znovu tento papierik.

Papierik nos stale so sebou a skor, nez zacnes nieco riesit, precitaj si ho.

Truffla

jasne ze chodim na terapiu. Dokonca na viacere!

Nechcem to zazivta....

Myslite, ze mam niekedy sancu na normalny vztah s clovekom, bez toho aby som to takymto sposobom prezivala ?

Truffla

Ale chcem to riesit ale v tej sprostej hlave to stale je ! A ja neviem ako ! Proste bojim sa navezovat nove vztahy lebo viem aky to ma priebeh, je to ta ista pesnicka dookola ... Ale tento krat to chcem zastavit . Povedat si - budem mat NORMALNY ZDRAVY vztah, bez prehnaneho navezovania

koniec sveta

:-D
To este len bude rodeo, to uz nebudes riesit, "ako to asi myslel", ale budes riesit otazku prezitia. A si typ, ktory taketo typy pritahuje, takze je nepravdepodobne, ze sa tomu cely zivot vyhnes.

Dadula56

A riesis to?Pretoze ta moznost, ze ti chlapi utekaju, to je este cajicek oproti tomu, ze sa moze stat, ze narazis na manipulatora a psychopata, ktory prave taku zenu hlada, aby na nej ukajal svoje chore ego. A to bude pre teba znamenat pad do tak hlbokej priepasti, ze sa z nej uz nikdy nedostanes.

koniec sveta

Truffla, tymto sposobom zadusis kazdy jeden vztah. Nikto nechce byt zviazany, kazdy jeden ti utecie a s ulavou si vydychne, ked budes z dohladu-budes len zlou spomienkou, trapnou skusenostou v minulosti.

Truffla

Proste napriklad mi chlap napisal smski, ze sa nemam bat ze aj keby to nevyslo, budeme sa aj nadalej stretavat ako kamarati... A teraz mam depky, ze ako to myslel ! Ci tak, ze ma ma rad a ak by sme sa nahodou rozisli, boli by sme kamarati ... Alebo tak, ze tomu nedava velku sancu tak aspon kamaratstvo ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Navezujem sa a rozhadzu ma malickosti ... Preco ? - Fórum - ZDRAVIE.sk