Preco nemame radi vlastnu krajinu?

Príspevok v téme: Preco nemame radi vlastnu krajinu?
dislssdjjsf

Uz dlho ma drzi myslienka toho,ze nejako nemame radi svoju krajinu/seba.Podla mna je Slovensko tak nadherna a vynimocna krajina.Mame toho vela.A jednoducho stale sa stretavam s tym,ze su ludia smutni a bez nalady.Samozrejme,niesme idealny stat.To sa za par rokov samostatnosti ani vybudovat neda.Ale keby sme to vzali z pozitivnej strany,ze je tu toho vela,co treba zmenit a budovat,tak by sme sa coskoro mali skvele.Si myslim.Mame vsetok potencial.A proste.Mrzi ma,ked mladi odchadzaju do zahranicia(sama mam 18)a neriesime tuto situaciu tu a teraz.Radsej samych seba podcenujeme a zhadzujeme.Ved mozme byt stastni:)

Ja mam svoju rodnu krajinu rada a vzdy bude premna na prvom mieste.A verim,ze aj ostatni.Ale skusme uz nieco spravit.Ukazat jeden druhemu lasku.Ja neviem,len proste nieco:)

lost

napriklad.
politici dokazu v zrychlenom konani uzakonit hocico, oc je v ich prospech, ale to,co by bolo v prospech LUDU, to neee, na to treba 5-10rokov a sluby sa slubuju a blazni sa raduju.
toto vyriesi len nejaka kruta apokalypsa, nic ine..

lost

davam tomu 2 generacia, resp, minimalne 40rokov, kym sa slovensko dostane na dnesny stav rakuska napriklad, mentalne..
same smetisko, tak mame radi nasu prirodu, "druhe svajciarsko"
to povie len RETARD, ktori nepozera nic ine ako FARMU..
to plati v kazdom aspekte, v kazdom..

ale mam protiotazku, mas rada slovensko? co tu mas rada?

podla mna je patriotizmus OK, ale pokial sa z neho stane PARAZIT (Fico), tak je zle, a je logicke sa branit..