Problém s bývalým priateľom

Príspevok v téme: Problém s bývalým priateľom
lenuska19

S priateľom sme sa rozišli, ale ostali sme kamarati. Povedal mi, že sa chce ku mne vrátiť, že ma miluje. Ale v poslednom čase je ku mne strašne agresívny, nadáva mi. Ja bývam v Žiline a on v okrese Čadca. Chce sa so mnou stretnúť ale len vtedy keď on určí dátum a len v jeho dedine hneď pred jeho domom. Zo ZA tam trvá cesta s 2 prestupmi cca 2 hodiny. Ale ja už nemám záujem sa s ním stretnúť. Veľakrát mi povedal, že on je starší, a mám ho počúvať, vykrikuje mi že nič neviem len papuľovať a odvrávať. Len jednu vec nepochopím: prečo nepréde on za mnou keď sa strašne chce so mnou stretnúť.

V utorok mi poslal peniaze aby som mu kúpila nový mobil, mi ukázal na nete aký by chcel. Dnes mi volal, ako som sa rozhodla či mu to kúpim, alebo nie. Tak som mu povedala že pôjdem ti kúpiť s tým, že sa so mnou stretneš v Čadci alebo v Žiline. Tak mi povedal, že on do Čadce nemôže ísť, ale nechcel mi povedať prečo, že je to jeho súkromná vec. Ale zase mi povedal že sa chce so mnou stretnúť ale pred jeho domom. Čislo účtu, aby som mu mohla vrátiť peniaze mi nedal, tak som mu povedala že má 2 možnosti buď mu ten mobil kúpim s tým, že si pre neho príde do CA lebo ZA alebo keď mi nechce poslať číslo účtu tak mu vrátim peniaze poštou. Aj keď viem, že to nebude dobrý nápad. A za to ma niekam poslal.

Poraďte, čo mám robiť, aby ma už toľko nenútil za ním chodiť. Mám sa na neho už úplne vykašľať alebo čo? Ja som ho aj po tom rozchode mala veľmi rada ale toto čo v poslednom čase robí je už na mňa moc.

Dadula56

Prerusit kontakt, uz nikdy sa s nim nerozpravatm nepisat si atd.Peniaze preved na ucet a skoncila si s nim. Velmi sa ti cudujem, ze si to uz davno neurobila.