Iniciator vo vztahu

Príspevok v téme: Iniciator vo vztahu
GustavPDP

ahojte, chcem sa spytat, ako to funguje vo vasich vztahoch. kto je vacsim iniciatorom partner/partnerka? kto u vas viac iniciuje rozne intimnosti(sex)? u nas je to skor tak, ze vacsinou veci iniciujem ja. aj co sa tyka sexu, tak ja som ten aktivnejsi, moc toho sexu nemavame ale vzdy ked sa naskytne prilezitost tak vidim v tom, zeby sme mohli konecne zas spolu nieco mat po dlhej dobe. ale zas to iniciujem povacsinou len ja.

GustavPDP

musim povedat, ze partnerka ma vcera milo prekvapila. vrhla sa na mna ako zmyslov zbavena, a to som jej ani nic nevravel :). sex ale nebola doma sama, tak sme sa venovali inej sex. cinnosti, i ked obaja sme si sex priali, len nevydalo. dufam, ze taketo vrhnutia budu castejsie :)

Dadula56

Gustav, ja sa ti len snazim povedat to, ze ta vydrz nie je klucova. Ano, partnerka ti to povedala, ale to je predsa nonsens, aby ste nemali sex, len preto, ze nevydrzis. Ved ona ani nemoze este vediet, ci jej to vobec robi dobre, dve minuty utecu ako voda. A este to, ze ten styk ma zrejme chybu niekde inde, nez vo vydrzi. Preto pouzivam ten argument o vaginalnom orgazme, aby som ti dokazala, ze vydrz, ktoru by si nadobudol vobec nemusi zlepsit vas sexualny zivot a vobec nemusi viest k tomu, aby ten sex partnerka chcela.

winki

Gustav a co ti na toto povedala partnerka???? teda hadam si jej povedal, že chces ten sex castejsie a aj z jej strany????

GustavPDP

dadula myslim, kto nechape si tu ty..stale splietas o vaginalnom orgazme a vydrzi, ale zrejme necitas vsetky prispevky dostatocne. ano bol by som rad keby mala partnerka taky orgazmus, ale ide mi skor o to, aby aj ona ten sex si uzila viacej a aby sme ho mali aj castejsie a nie 1x za tyzden, a niekedy ani mesiac. ja mam dost veci precitanych a som dost oboznameny ohladom zien. ale asi si necitala komentar nadtym, ze som napisal aj to, ze partnerke tiez prekaza ze je to kratke.

winki

Pozru moj priatel ma niekedy dokaze urobiť za 5 minút a tým myslím originál vaginálny orgazmus, ale niekedy to nejde ani do pol hodky.

Dadula56

To nie je o malej vydrzi. Pochop, ze kazdy muz na zaciatku ma malu vydrz, riesil to kazdy par, kde bol muz predtym neskuseny. Hovorim ti, ze pre zenu nie vzdy ten akt (zasuvanie...neviem to inak pomenovat) nieco robi. Aj ked to trva hodinu. Chapes?Preto to nie je o vydrzi. Ty nechapes zensku sexualitu to je tvoj problem, nekomunikujes s priatelkou dostatocne. Nevies zrejme robit sex tak, aby z toho zena nieco mala. A este raz zopakujem, ze to nie je o vydrzi, lebo sa toho stale drzis. Jednoducho aj keby som mala sex s muzom a paci sa mi co robi a on by v procese tohto spravil tu dvojminutovu show a potom pokracoval v tom, co robil predtym, kym aj ja nebudem za orgazmom, tak sa mi to bude pacit. A takto to funguje vo vacsine vztahov, zena ma malokedy orgazmus z vaginalneho styku a je jedno, ci trva 2 alebo 20 minut. Nastuduj si nejake ine praktiky, co robit aj pocas toho vaginalneho styku.

GustavPDP

nemyslim si zeby jej dlhsie pripadalo vecnost. ako som spomenul, raz ked sme sa hadali, tak vyslo z nej, ze jej prekaza, ze je to kratke, ze nevydrzim dlhsie.

lentak

Nemyslim si, ze by ju to s tebou nebavilo.. Napriklad si myslim, ze moj partner je dobry milenec (nemala som ineho, takze nemozem porovnavat) mna to s nim bavi, ale sex sam o sebe mi prinasa len potesenie z toho, ze som spojena s clovekom, ktoreho lubim.. Ale vravim, tie veci predtym sa mne osobne pacia omnoho viac.. A ked ma s tymi vecami dobre nazhavi, tak zvyknem niekedy sama prosit, aby sme mali sex..
Ale vravim, pre mna su tie 2 min idealne, ak vydrzi dlhsie, mam pocit, ze to nema konca... Mozno ona je ten isty pripad...

GustavPDP

ja skor riesim to, ze vacsinou sa o nasu sex. zivot staram a zaujimam ja. riesim to, ze ci je to aj u vas takto. a zrejme sa dospelo aj k tomu, ze preco to ona menej vyhladava/iniciuje - nebavi ju to(mala vydrz)

Dadula56

Ja sa uz prestavam v tom probleme orientovat. Tebe vadi, ze tvoja partnerka neiniciuje pohlavny akt, ze nechce po vykonanom akte iniciovat druhy?To riesis?