Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Iniciator vo vztahu

Príspevok v téme: Iniciator vo vztahu
GustavPDP

ahojte, chcem sa spytat, ako to funguje vo vasich vztahoch. kto je vacsim iniciatorom partner/partnerka? kto u vas viac iniciuje rozne intimnosti(sex)? u nas je to skor tak, ze vacsinou veci iniciujem ja. aj co sa tyka sexu, tak ja som ten aktivnejsi, moc toho sexu nemavame ale vzdy ked sa naskytne prilezitost tak vidim v tom, zeby sme mohli konecne zas spolu nieco mat po dlhej dobe. ale zas to iniciujem povacsinou len ja.

GustavPDP

tiez si myslim, ze ju to nebavi. i ked niekedy mi povie, ze to bol super sex, ale tak to asi len preto mi povie, aby ma presvedcila ze to bolo dobre. uz som sa jej parkrat pytal na tu moju vydrz, a povedala, ze jej to neprekaza. ale raz sme sa posekali a sme sa hadali a nakoniec z nej vyslo ze jej to prekaza, ze vydrzim kratko, len mi to nechcela vraviet. takze to iste si myslim aj o tom, ze ju to nebavi so mnou..povedze si otvorene: bavilo by to vas, keby partner vydrzal par sekund? myslim ze ani jednu z vas.

GustavPDP

hmm to sme nikdy tak nerozmyslali..vacsinou to tak nie je...ako som povedal, partnerka mi povie, ze ma teraz chut na dobry orgazmus, ze chce len spravit. tak sa len urobime. ale to robime ozaj castejsie. pre mna je krajsie sa ale milovat nez sa robit len.

GustavPDP

to lentak: no mi druhy krat nejdeme. ked sa spravim pri sexe, tak dorobim partnerku, a na dalsie kolo uz nejdeme. zatial sme nikdy nemali 2. kolo. ja by som aj chcel. po takej polhodke by sme mohli ist, ale partnerka uz nejak nie je navnadena, ked uz som jej spravil dobre.

Dadula56

A take, ze by ste mali sex a potom ty jej spravis oralny nerobite?Take "nieco za nieco" :)?Vacsina parov to robi takto...

GustavPDP

ano rozpravali. otehotnenia sa bala tak zo zaciatku. ale potom brala aj HAK. aj pri HAK sme sa nemilovali tak casto. niekedy ani mesiac. nebolo az tolko prilezitosti, a aj ked niekedy boli partnerka uprednostnila oral. potom jej HAK sposobila to ze jej libido padlo na nulu. a aj ked som sa snazil tak nic nebolo, niekedy ani ten oral. takze som chodil vzdy sklamany od nej, ze som sa snazil a nic nebolo. potom ju vysadila a bolo to lepsie. zacali sme pouzivat pharmatex. ked sa naskytla prilezitost. niekedy mi povie partnerka, ze teraz chce radsej urobit ako sex. ze ma chut na orgazmus. praveze byvame spolu, pocas semestra. mame samostatnu izbu. tam sa to upravilo ze tak 1x za tyzden. ale toho robenia rukou alebo ustami je viacej. ale pre mna je krajsi zazitok sa s nou milovat.

lentak

Gustav, u nas s priatelom je to rovnako.. Ma vydrz rovnako ako ty.. Ale zase ma tu vyhodu, ze po chvilke moze ist zase a potom vydrzi dlhsie...
Mne to praveze vyhovuje. Ja mam radsej predohru ako sex, akurat mi tie 2-3 min stacia, nepotrebujem pravidelne dosahovat orgazmus. Napr. moj priatel to robi tak, ze si sam v ten den (ked tam nie som) urobi dobre a potom so mnou uz vydrzi dlhsie, ale mne osobne sa to nepaci :)

Dadula56

To moze mat hlbsiu pricinu. Rozpraval si sa s nou o tom?Preco to tak je?
Za tym moze byt povedomy strach z otehotnenia, moze za tym byt bolestivost styku (mozno nejaky zapal, alebo psychika), nervozita z prychytienia pri tej cinnosti (ak spravne chapem, nebyvate sami). Toto musis riesit v prvom rade.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Iniciator vo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk