Iniciator vo vztahu

Príspevok v téme: Iniciator vo vztahu
GustavPDP

ahojte, chcem sa spytat, ako to funguje vo vasich vztahoch. kto je vacsim iniciatorom partner/partnerka? kto u vas viac iniciuje rozne intimnosti(sex)? u nas je to skor tak, ze vacsinou veci iniciujem ja. aj co sa tyka sexu, tak ja som ten aktivnejsi, moc toho sexu nemavame ale vzdy ked sa naskytne prilezitost tak vidim v tom, zeby sme mohli konecne zas spolu nieco mat po dlhej dobe. ale zas to iniciujem povacsinou len ja.

winki

Vieš čo ja ti napíšem svoju skúsenosť s mojím ex....on vzdy keď sme sa tak maznali, alebo ležali v posteli zahlási, tak čo bude sex? a v tom momente aj keď som chcela, vo mne tá chuť uplne prešla.
Teraz niekedy začne on.....bozkávame sa a on začne niečo viac, niekedy začnem ja, keď mám chuť. Ale treba povedať, že on nerobí, ja celý den v robote, potom s ním vonku a večer som rada, že sa možem vyspať, a on dobiedza,,,,,,tak niekedy to fakt robím len z povinnosti. Nieje doležitá kvantita, ale kvalita a treba ten správny moment a a miesto.

GustavPDP

ale ja tu neriesim len svoju vydrz. ja tu riesim to ze jej chcem dopriat viacej nez len 2min. robis tu teraz zo mna nejakeho sebca. tu nejde o to ci dostane orgazmus. mne ide o to, nech si to aj viac uzije. ty si uzijes sex co trva 2min alebo niekedy ani 1min.? asi tazko. ja viem o com je sex vo vztahu dlhorocnom, nie je to o niekolkonasobnych orgazmoch. ja skor narazam nato, ze mi ani toho sexu moc nemavame. 2x mesacne ho maju tak nejaki manzelia co su vytazeni pracou a detmi. ja skor riesim, ze keby bol aj sex castejsie tak doprajem priatelke aj vacsiu rozkos a viac si to uzije.

Dadula56

Gustav, zapoj fantaziu, pokus sa chapat zensku sexualitu.
Pretoze ty vidis riesenie len v tom, ze ona ma vydrzat nedefinovane mnozstvo casu s tym, ze bude mat dvojminutovy sex (je to vobec sex?), pokial ty nebudes schopny dlhsieho vykonu. A co potom?Vies napr. o tom, ze vaginalny orgazmus okolo 75% zien nikdy v zivote nedosiahne?Aj keby si vydrzal 2 hodiny?Sex v dlhodobom vztahu je o uplne inych veciach, nez o muzskej vydrzi.Nehnevaj sa, ale ja by som na jej mieste za tychto podmienok s tebou ani nespala. Ona nie je ani frigidna, ani nejaky studeny cumak, kedze pises, ze s inymi druhmi sexu problem nema a mate ich. Podla mna sa prilis sustredis na seba.

GustavPDP

ale ja jej to nedavam za vinu, ona vravi, ze jej to vycitam. spolu aj byvame na dome, sme studenti. a ako vydrzat dlhsie? ved casom sa to da upravit a praxou. ked ma niekto sex 2-3x za mesiac, tak to ozaj nie je vela na nejake cvicenie. ja by som chcel aj ist druhe kolo, ale k tomu nikdy nepride. ja sa snazim vzdy vyuzit situaciu ked sme sami a je prilezitost nato, ale nie vzdy to konci sexom. niekedy uz mam pocit, ze mi ide len o sex, ale to tak nie je. ja chcem len vyuzit prilezitost ked sme sami. a ja by som jej rad doprial aj viac ako len 2min.

doubledog

ved sa trosku zamysli

preco by mala iniciovat sex, ked ty skoncis skor, ako sa ona vobec zacne rozohrievat?

nauc sa, ako vydrzat dlhsie, a ona casom zisti, ze je to ok a uvidis tu zmenu

Dadula56

To je uplne iny problem, to tu na fore aj tak nevyriesis. Cele je to o velmi slabej komunikacii vo vztahu. Pohadanim sa a zvalovanim viny na nu, s nazorom, ze sa nemas na kom pocvicit, aby si dlho vydrzal toho vela nevyriesis.
Inak velmi podobny problem sa tu uz raz riesil, skus si to pohladat v sekcii vztahy.

GustavPDP

no pravdou je, ze priatelka nema zas nato az taku velku chut(nejak to nevyzaduje) sem tam 2-3x za mesiac sa u nej prejavi chut ze to chce. niekedy to asi robi aj nasilu si myslim, len aby mi dopriala a mala pokoj. ja zas nechcem aby to robila nejak proti svojej voli, ale tak chcem aby aj ona bola viacej aktivna. uz sme sa aj rozpravali a vacsinou sa pohadame pritom a skonci to tak, ze jej to davam za vinu. ale tak neviem, mat sex 1x za tyzden/2tyzdne, mi pride malo. zato oralneho apod. sexu mame az az. dovod? pritom sa spravi, kdezto pri normalnom sexe nie. dovod? som moc rychly - cca. 2min. takze asi aj preto nema nejaky zaujem o normalny sex, ked si to neuzije. ale ako mozem ziskat skusenost ked to nerobime casto? ja by som jej chcel dopriat potesenie aj pri sexe, ale sam to ozaj nezvladnem :/

Sejla

v prvom vzťahu to bol on, v druhom nikto. Vždy keď bola príležitosť, pustili sme sa do seba navzájom v rovnakom čase:)