Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svadobné obrúčky zo striebra

Príspevok v téme: Svadobné obrúčky zo striebra
jennie

Ahojte, v júli tohto roka plánujeme svadbu a došla téma aj na obrúčky. Mám taký problém, že žlté zlato nenosím a priateľovi sa ani nepáči. Uvažovali sme o bielom zlate a tu nastáva kameň úrazu. Som totiž alergička na nikel a biele zlato ho obsahuje v pomerne veľkom množstve nikel a som na neho alergická. Mala som retiazku z bieleho zlata a celá som sa vyhádzala. Ako alternatívu sme zvolili striebro aj keď je mäkšie ako napr. oceľ, titan atď. Má niekto skúsenosti s takými obrúčkami? PS: obrúčku nebudem nosiť stále, kvôli práci. Ďakujem

Azai

Och tak to mi je ľúto!! :( Ja tiež nemám rada žlté zlato, už ani nič zo žltého zlata nenosím a tiež priateľ nemá rád žlté zlato príde mu to gýčové. Aj keď je dosť ľudí čo sa im to hodí ale nám rozhodne nie. Tak sme si kúpili biele zlato u Rýdla, je škoda že máš alergiu lebo sú tam nádherné obrúčky a snubné prstene. Ale možno niečo podobné chirurgickej oceli by bolo v pohode či? Vôbec neviem aké by si mohla nosiť ale poznám babu, ktorá mala s týmto tiež problém skúsim sa jej spýtať a dám ti vedieť až tak :)

ewinna

Nikdy by som si asi nevybrala obrucky len zo striebra. Ved to je prsten ktory budes nosit cely zivot, takze urcite skor vacsiu kvalitu by osm zvolila

zulejka

V takom prípade by som skôr volila platinu, predsa len striebro je mäkké a časom môže aj černať a to u snubných prsteňov určite nechcete. Neviem o tom, že by sa u šperkov z platiny objavovala alergie. alebo zohnať prstene z bieleho zlata, kde je miesto niklu použité o niečo drahšie paládium alebo ródium. Ale to už by ste musela zisťovať priamo u predajcov. Mne sa skôr taky žlté zlato nepáčilo, ale časom som dostala náramok od priateľa, potom naušnice a už som ho začala nosiť každý deň. Máme prstienky od rýdla

Jarmila33

určite skús tú platinu! vyrábajú sa z nej aj obrúčky a nemalo by to vyvolať žiadnu negatívnu reakciu. môžeš sa poobzerať aj tu: www.svadobneobrucky.com

dazdovka666

Jeden znamy ma obrucku zo striebra, jeho manzelka rovnaku z bieleho zlata. Rozdiel ziadny, az na cenu. Kamarat ma zas obrucky z damascenskej ocele. Tiez by som volila nejaky podobny alternativny variant, podla mna su to aj dost zbytocne vyhodene peniaze.

RNG

Inac biele zlato nemusi obsahovat nikel, moze obsahovat napr paladium, co je kov podobny platine chemicky.
Ale samozrejme nikel je ovela lacnejsi.

RNG

Moje deti maju obrucky z platiny.Na nich zcerna alebo nechava flaky aj 14 karatove zlato, samozrejme striebro velmi rychle.
Maju aj titanove na bezne nosenie.

TinaM

A co chirurgicka ocel? Tiez som alergicka na nikel, viem o com hovoris. Ale striebro je naozaj velmi makke, ak nosis bezne prstene, tak asi vies, ze sa zvyknu aj lahko zlomit. Skusila by som urcite nieco pevnejsie.
A vidis, nevedela som, ze v bielom zlate je nikel, to vysvetluje moju alergiu na jeden prsten, vdaka :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svadobné obrúčky zo striebra - Fórum - ZDRAVIE.sk