Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam spolubojovnicku na chudnutie

Príspevok v téme: Hladam spolubojovnicku na chudnutie
alli.all

Ahojte vsetci :)
Hladam niekoho, kto sa so mnou da na chudnutie. Ziadne nezmyselne diety ako su 90dnovka, Dukanova ani nic podobne. Proste zmena jedalnicka, cvicenie a hlavne sa naucit jest a nie zrat :)

Mam 21 rokov, 169cm a takmer 73 kg, cize moje BMI=25,56 je uz nad hranicou normalnej vahy.:(
Moje miery su:
Prsia: 103 cm
Pás (najuzsia cast): 81,5 cm
Cez pupok: 92 cm
Zadok: 106 cm
Proste sila...je najvyssi cas zo sebou nieco robit.

Chcela by som najst teda niekoho, s kym sa budeme podporovat :)
Do tejto temy by som chcela pisat svoj a vas denny jedalnicek, sportove aktivity atd...Proste sa inspirovat, podporovat a radit :)

Mojim cielom je vaha okolo 60 kg :)
Tak dufam ze niekoho na boj s kilami najdem :)

twatka

Ahoj...kludne..ja som si akurat zase raz vcera povedala ze "od zajtra nezerem":-D dnes je teda moj 1.den a akurat ranajkujem ovsene vlocky posypane stipkou skorivoveho cukru, kedze med doma dosiel :-D

twatka

Taq uz nech ho mas...lebo ja pomaly ale isto stracam motivaciu...aj ked dnes som sa postavila na vahu a bolo tam zase o par desatiniek menej...ak si udrzim -1 kg za tyzden budem uplne spokojna :-) len ci to pojde

tabbinalka

ahojte baby, aj ja som sa odlmčala, ale nemám doma internet, až 4.2 mi ho prídu namontovať, tak odvtedy sa poslušne hlásim
držte sa! :)

twatka

Caute kocky..vitajte...ja som sa tiez dlhsie odmlcala lebo som bola mimo domu a internetu...tesim sa ze sa nas tu zbiera... Iba Katka samozrejme ze to nebereme ako provokaciu,proste piseme sem tie ktore sa necitime dobre :-) a co sa tyka toho mamkinho nakupovania to velmi dobre poznam a taqtiez aj podobne reci od priatela ako pri bubu77 :-)...ten moj ma najvacsiu starost ze ked schudnem sa mi zmensia prsia :-D a stale ma nahovara aby sme sli na mcdonald a podobne:-D ale ja sa nedam :-D

bubu777

Baby mám 19 a vážim 75 kg.

Pred rokom som mala váhu ideálnu 60 kg, začala som brať HAK a hneď to nejako nebehlo, neni to vinou len hAK.

Musím sa naučiť stravovať a nejako sa zaradiť do normálneho stravovania :) Ak by ste mi pomohli naozaj by som to ocenila..

Ja som v tomto moták :) potrebujem nejako vedieť jedávate raňajky.. a 5 x denne jedlá, pijete vodu a cvičíte snažím sa aj ja.

Potrebujem aby ma niekto v tom podporoval ale keď ja neviem keď nemá kto je to tažké :( priateľ mi stále hovorí že nemusím chudnúť ale keď sa človek cíti ako guľa obalená tukom je to už zlé..
preto by som bola rada ak by ste mi nejako pomohli ..

budem vám nesmierne vďačná.. ani neviete ako :) a ak sa budeme spoločne podporovať :)

bubu777

Ahoj veľmi rada sa prídám k Vám , som natom nejako podobne, takže som veľmi rada :)

ak chcete možeme si písať aj mail alebo na sieti spravy, budem veľmi rada ak si nájdem spolubojovníčku na chudnutie :)

Len keď sem nechodím každý deň nestíham to tu sledovať, ak budem mať niekto záujem môže ma kontaktovať, budem veľmi rada :)

mail: gabrisovaivona@atlas.sk

:)

Iba Katka

Inak dúfam, že som nikoho nenahnevala alebo niečo, lebo pozerá, že vy tú máte vyššie váhy ako ja a potrebujete zhodiť viac kíl. Nemyslela som to v zlom.

Iba Katka

Tak baby, idem sa pridať. Počas strednej školy som mala váhu do 55 kg. Neskôr po nej, som pribrala na 57-58 kg, čo mi zase až tak nevadilo. Za posledný rok som mala 60 kg a včera som sa dostala na 62,5 kg.

Chcem to dať naspať pod 60, ideálne by bolo opäť do tých 58 kg.

Výšku sem písať nebudem :) Vidím na sebe, že potrebujem zhodiť.

Večer som spravila 50 brušákov.

Dnes raňajky zatiaľ biely jogurt a idem pozrieť, či máme nejaké ovocie. Poobede na nákupy čohosi zdravého.

Bohužiaľ, u nás keď nakupuje mamka, tak kupuje všetko, od ovocia, cez čokolády až po čipsy a to je strašné pokušenie. :(

twatka

Tabbinalka je super ze uz ti je lepsie..:-) a kilecka na moje prekvapenie isli dole..lvcera som sa postavila ha vahu a 70,9...cize 1.9 kilecka :-D...ale co je zaujmavejsie ze to cvicenie asi ozaj pomaha, lebo za 10dni islo na pase 3,5cm dole, v oblasti pupku necele 3cm a zadok tiez 3cm....juj taqa som bola happy, ze som vcera ani na jedlo nemyslela a nebolo to za cely den ani 4000kJ :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.