Hladam spolubojovnicku na chudnutie

Príspevok v téme: Hladam spolubojovnicku na chudnutie
alli.all

Ahojte vsetci :)
Hladam niekoho, kto sa so mnou da na chudnutie. Ziadne nezmyselne diety ako su 90dnovka, Dukanova ani nic podobne. Proste zmena jedalnicka, cvicenie a hlavne sa naucit jest a nie zrat :)

Mam 21 rokov, 169cm a takmer 73 kg, cize moje BMI=25,56 je uz nad hranicou normalnej vahy.:(
Moje miery su:
Prsia: 103 cm
Pás (najuzsia cast): 81,5 cm
Cez pupok: 92 cm
Zadok: 106 cm
Proste sila...je najvyssi cas zo sebou nieco robit.

Chcela by som najst teda niekoho, s kym sa budeme podporovat :)
Do tejto temy by som chcela pisat svoj a vas denny jedalnicek, sportove aktivity atd...Proste sa inspirovat, podporovat a radit :)

Mojim cielom je vaha okolo 60 kg :)
Tak dufam ze niekoho na boj s kilami najdem :)

tabbinalka

Ahojte, už sa začínam cítiť ako človek, tak od zajtra už aj cvičím..po 4 dňovej pauze :D

Twatka, vážila si sa? išlo niečo dolu?

twatka

Ahojte baby..taq v prvom rade sa chcem dane25 podakovat za podporu...je to super,ked si clovek dokaze splnit to po com tuzi...blahozelam a dufam ze aj ja sa tomu aspon priblizim...

U mna vikend tiez nic moc...vcera som neratala ani ja ale tipujem okolo 5000kj..ale priatel je chory a vyzera ze sa s tym podelil aj somnou...nieje to sice az taqe zle ako pises ty tabbinalka...ale boli ma cely clovek...moje cvicenie vcera bol lenbrano 20 min orbitrek a som nahnevana sama na seba ze som porusila svoje vecerne predsavzatie cvicit tu jillian...ale taq 1 den mi hadam schudnut nezabrani...a dnes zatial asi necelych 3500kJ a uz len vecera, co bude daky jogurt len...a musim ss prekonat aj ked mi neni najlepsie a vecer si zacvicit.....zajtra mi drzte palce..po 10 dni cvicenia ide prvy krat na vahu, taq dufam ze aspon daco zliezlo...

Taqze baby drzte sa a tebe tabbinalka co najrychlejsie uzdravenie ;-)

dana25

Caute baby
chcem vas podporit v tom chudnuti, ja som pred troma rokmi tiez bola na tom dost zle co sa vahy tyka a tiez som velmi chcela schudnut. zakladom je inak mat velmi dobru motivaciu preco chcete schudnut a snazit sa na to co najviac mysliet, mne to pomohlo najmä tou motivaciou. a samozrejme kazdy den rano a vecer som cvicila doma, co som si nasla cviky a samozrejme normalna strava, prestala som uplne jest sladkosti. citim sa ovela lepsie s vahou co mam teraz, nenastal ziaden jojo efekt u mna a dokonca cvicim rada doteraz :)

tabbinalka

Ahoj, včera som sa ani neozvala, učila som sa do noci( vtipné, piatok večer, ako ty s cvičením :D )
a mohla som mať včear tak do 4000kJ, ani som to nepočítala...
a dnes ráno som sa zobudila, mám chrípku jak svet, mala som isť dnes do školy, ale ani som nešla, ani nepočítam, čo som zjedla, dnes a zajtra ani nebudem cvičiť, hrozne mi jeee...

twatka

ahojte...taq co ako dneska??? ja cca 4560kJ...a uplne vystavene z cvicenia :D...celkom vtipne ze je piatok vecer a ja cvicim doma miesto toho aby som to sla dade na akciu vyskakat...ale sem tam aj to treba a hlavne taqto aspon odolam tomu kalorickemu alkoholu..no nie? :)

twatka

Oki oki..posprtam sa v tom zajtra :) a ja dneska neceluch 4500kJ...ako oproti tomu co som predtym jedavala je to asi o dakych 3-4000 kJ menej....nejedavala som sice az taq vela ale vzdy to boli hluposti - hranolky, hamburgery, knedliky a podobne hluposti :-D proste kaloricke pecky...a nnejedla som pravidelne...ranajky boli u mna max cez vikend a cez tyzden sa mi kolkokrat stalo ze moje prve jedlo bolo o 9-10 vecer....taqze totto sa snazim zmenit a zatial celkom uspesne...sa uz tesim na pondelok, lebo to docvicim po 10 dnoch prvy level tej jillian a chcem sa odvazit vtedy...taq dufam ze som sa aspon odvodnila a dake kilecko pojde dole :-D...aspon na vahe, nech ma to kustik motivuje :-D

tabbinalka

aa na obed..no, vzhľadom ku škole, väčšinou niečo nevarené...bud si v obedáriku nosím večeru z predchádzajúceho dňa(ako dnes lososa) alebo potom väčšinou cottage cheese so zeleninou, zelnininu so syrom a s troškou pečiva...hej, to je najhoršie, ale inak sa nedá :)

tabbinalka

aha, dobre Twatka, to som si nevšimla :D
opať som mala 3600KJ, nechce sa mi to opisovať,ale žiadne veľké zmeny v tom jedálničku nie sú, lebo mi chutí stále to isté :D
a cvičievam podľa videa, ak si daš na Youtube že " najlepsi trener" tak si vyberám niektorý kruhový tréning+ ešte niečo na bruško..
ty ako dnes?