Hladam spolubojovnicku na chudnutie

Príspevok v téme: Hladam spolubojovnicku na chudnutie
alli.all

Ahojte vsetci :)
Hladam niekoho, kto sa so mnou da na chudnutie. Ziadne nezmyselne diety ako su 90dnovka, Dukanova ani nic podobne. Proste zmena jedalnicka, cvicenie a hlavne sa naucit jest a nie zrat :)

Mam 21 rokov, 169cm a takmer 73 kg, cize moje BMI=25,56 je uz nad hranicou normalnej vahy.:(
Moje miery su:
Prsia: 103 cm
Pás (najuzsia cast): 81,5 cm
Cez pupok: 92 cm
Zadok: 106 cm
Proste sila...je najvyssi cas zo sebou nieco robit.

Chcela by som najst teda niekoho, s kym sa budeme podporovat :)
Do tejto temy by som chcela pisat svoj a vas denny jedalnicek, sportove aktivity atd...Proste sa inspirovat, podporovat a radit :)

Mojim cielom je vaha okolo 60 kg :)
Tak dufam ze niekoho na boj s kilami najdem :)

twatka

zakladatel temy som ja :D uz som to pisala nizsie, lebo som nevedela ze mam vytvoreny ucet a ked som sa chcela zaregistrovat taq mi vypisalo ze email sa uz pouziva :D :D dilino som...a ty si super..co mavas na obed?? lebo to je moj najvacsi problem :)

tabbinalka

opať 3600 kJ, idem akurát cvičiť :)
a ostatné baby čo? zakladateľka témy?
lebo sa tu angažujem len ja a twatka :D

tabbinalka

baby. ja som dnes mala tiež o niečo viac, ako včera :)
dnes som mala 3600 kJ, zajtra sa budem snažiť nenavýšiť :)

twatka

No kocky taq ako??
U mna den podobne ako vcera...rano orbitrek pol hodka potom papanicko a ucenie na zajtrajsiu skusku :D
Kedze vecer cestujem na intrak posielam svoj jedalnice:

Ranajky: 50g grahamova bagetka s florou light, 50g mozzarella, jedna paradajka (cca 100g) -cca 1 240 kJ

Olovrant: 150g Dobra mama jogurtovy koktejl kakaovy - 437 kJ

Obed: 200g zeleninoveho rizota a 2 kysle uhorky- cca 1 730 kJ

Potom som si zacvicila Jillian

Olovrant: vacsi banan (175g) -cca 680 kJ

Veceru som este nemala, ale asi si dam activiu tvarohovu s kakaovou prichutou - 680 kJ

No dnes je to trosku viac -4767 kJ..ale stale je to pod 5000 kJ, cize ja som spokojna :)

A co vy?

j19

Meret,mozno sme sa celkom nepochopili....ja to vydim velakrat ako liek prvej volby,bez inych dokladnych vysetreni,Len nieco dat pacientovi.......inak mam kamaratky co su na Tom s cukrovkou od detstva ako Ty,ale AD neberu....asi to mas celkovo ine....myslim zivot...a neviem ,ci AD ti ho vyriesia.Teraz som sa Ta ale nechcel dotknut.Mne islo Len o postreh,ze to predpisuju ako lentilky ....

tabbinalka

R: biely jogurt, lyzicka vlakniny, malilinke jablko a 3 orechy
D: velke jablko
O: rajo cottage cheese cely, asi tretina uhorky, 6 cherry paradajok
Ol: dalsiu tretinu uhorky, 4 cherry, mozno tak 30 g syra a pol vodoveho rozka(nie som zastancom celozrnnych veci)