Hladam spolubojovnicku na chudnutie

Príspevok v téme: Hladam spolubojovnicku na chudnutie
alli.all

Ahojte vsetci :)
Hladam niekoho, kto sa so mnou da na chudnutie. Ziadne nezmyselne diety ako su 90dnovka, Dukanova ani nic podobne. Proste zmena jedalnicka, cvicenie a hlavne sa naucit jest a nie zrat :)

Mam 21 rokov, 169cm a takmer 73 kg, cize moje BMI=25,56 je uz nad hranicou normalnej vahy.:(
Moje miery su:
Prsia: 103 cm
Pás (najuzsia cast): 81,5 cm
Cez pupok: 92 cm
Zadok: 106 cm
Proste sila...je najvyssi cas zo sebou nieco robit.

Chcela by som najst teda niekoho, s kym sa budeme podporovat :)
Do tejto temy by som chcela pisat svoj a vas denny jedalnicek, sportove aktivity atd...Proste sa inspirovat, podporovat a radit :)

Mojim cielom je vaha okolo 60 kg :)
Tak dufam ze niekoho na boj s kilami najdem :)

Tabbinalka

twatka noo, aj to je kúsok z môjho problému :)
prestala som trénovať..ale musíme to dať, dá sa to a musíme ( a chceme) sa tak nastaviť na veľmi dlhú dobu!! :)

twatka

Tabbinalka: jaj taaak...potom beriem..ti to asi spomalilo metabolizmus :)

A stym pomorancom si to zabila :) u mna to iste...nikdy som sice nebola stihla..ale 12 rokov som sa venovala tancu...4-5x do tyzdna treningy, taqze som mala pekne svaly...no a za 4 roky co uz netancujem sa sice vaha nezmenila ale vsetky tie svaly su teraz tuk...blek...a o pomarancovych stehnach ani nevravim :(

Tabbinalka

twatka: ale nehovorím, že to bola vina len HAK, ale že popri tom, čo som ju brala, som pribrala...
bola som zvyknutá zjesť 5 krát plnohodnotné jedlo denne, k tomu za kýbel sladkostí a váha sa ani o pol kila nehýbala, stehienka jak modelka bez celulitídy a teraz sa už trochu začínam podobať na pomaranč :(
bohužiaľ, vybralo si to svoju daň a chcem to zmeniť, kým je ešte čas, nechcem sa raz zobudiť o 30 kg ťažšia :)
a akurát som zmenila HAK, uvidíme... :)

adicka

Ahojte kočky!
Pridávam sa k vám a veľmi rada:)
Už chudnem asi mesiac,začala som cvičiť ,najskôr v posilke a teraz doma,ide to a kilečka sa pomaly miňajú.Som rada,že nás je viac.Moja výška 176cm a váha 78kg.Do leta chcem zhodiť 15kg,tak pevné nervy a hlavne chcieť:)

twatka

inaq kocky neviem ci poznate tuto stranku www.kaloricketabulky.cz ja som sa tam zaregistrovala..da sa stiahnut aj do mobilu ak mate pristup na siet:) a ako taq kukam je tam vacsina potravin co denne jem...da sa tam zaznamenat aj pitny rezim..cize to vyzera byt dobra pomocka pri ustrazeni si jedalnicka a pitneho rezimu :)

twatka

Caute kocky....som rada ze sa nas tu zbiera :) Aspon ma to nakopne...uz mam nakupene na zajtra...u mna neni problem 5x denne papat, len papat zdravo...vzdy pekne jem cely den a vecer to pride na mna :D...a co bol moj najvacsi problem ze som skoro vobec nepila..niekedy som sa vecer pristihla, ze som nevypila ani 1dcl vody...od 2.1. som si povedala stop a toto som zacala menit...neviem ci je to psychykou alebo ci si uz organizmus zvykol, ale teraz ked sa nenapijem aspon kazdu hodinu som ako vyprahnuta....taqze moj prvy problem je viac menej zazehnany...cvicenie ma tiez dako bavi v poslednej dobe a hlavne teraz mam skuskove, cize som doma a aj mam kedy :)...rano hned ako vsanem si dam taqu pol hodku na orbitreku, normalne ma to nakopne na cely den a vecer cvicim Jillian Michaels 30 day shred..celkom makacka ale potom sa mi taq krasne spi ked viem ze som pre seba nieco spravila...uz len zmenit tu stravu :)

takze zajtra sa tesim na vase jedalnicky....baby DAME TO A DO LETA BUDEME KOCKY :)

chcem sa este spytat na ten L-karnitin..pomaha to?? ma to ucinky aj na chudnutie ci len pri vystavbe svalstva :)

a tabbinalka 7kg? si sa mala poradit s gynekologickou, lebo 7kg je ozaj dost...ja beriem HAK vyse 4 roky, mam uz druhy typ a musim poklepkat vzdy mi doktor trafil take ze kilecka nesli hore...asi videm ze ma je aj taq dost :D :D :D

Inaq prepacte za taqe dlhe citanie...som sa dako rozpisala :D

tabbinalka

Baby, asi sa pridám aj ja! Nepotrebujem drasticky chudnúť, ale tých max 5 kg by sa oplatilo dať dole.
Mám 167 cm a 57 kg a sama sa do toho neviem dokopať. HAK beriem rok a tristvrte a popri nej sa na mňa nalepilo 7 kg.

jankavanka

caute,
ja by som sa rada pridala k Vam, prestala som fajcit a podarilo sa mi pribrat 5kg. Mam 160cm a vazim 57kg. Idealna vaha pre mna by bola 50kg:)

rovnáB

1/v provom rade treba rozluštit príčinu priberania,
prekonala si chorobu, alebo injekcie kd očho si pribrala? ak nie tak to nezmeníš, vyplýva to z chémie mozgu, vždy sa vrátiš spat
nie nadarmo vymysleli tiredenei podla temperamentu, obezny ludia kt su prirodzene tklstejši maju vela spoločného

2/ ak vplyvom chorob y injekcie a predtým si bola chudá máš dobré vyhladky schudnú, ale mozog neoklames,iba ak žaludok naplniš nizko kalorickou stravou aby si ošqalila mozog,máš to v sebe.

a týždenne kolkokrát potrebuješ sex to všetko spolusuvisi, postava ta prezradí o tvojej povahe.

možeš si to preštudovat z odborných knih.