Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosový sprej z morskej vody. Pomohlo vám to?

mirka169

Ja asi navštivim doktorku či mi neda ešte nejake antibiotika alebo niečo podobne. Možno som sa nedoliečila uplne ale sa jej bojim povedať že si 2 mesiace striekam sprej :D Ešte ona mi povedala že maximalne tyžden :DD

mellisa

Ty máš asi vazomotorickú nádchu, v príbalovom letáku o tom píšu, že z častého užívania nos.sprejov môže vzniknúť. Asi si to s tými sprejmi prehnala a sliznica nosa je nimi narušená.

mirka169

Asi pred dvoma mesiacmi som bola chora. Choroba trvala približne mesiac. Posmedne cca. 2 tyzdne choroby som iba smrkala a vykašlavala hlieny.
Do teraz sa mi stale upchava nos. Sice nie tak často ako pred tym.
Sprej si striekam viacmenej len rano a večer. Za moju chorobu som striedala muconasal plus a samorin 1%. Teraz uzivam Nasivin, no moja liečba nosovymi sprejmi trva už dva mesiace. Ak si sprej hlavne večer nedam tak nezaspim. Skusila som sprej z morskej vody a nepomohlo mi to. Čitala som si o tom a internete kde pisalo. "Na nadchu a upchaty nos"...

A bolo to ešte drahšie ako krasický sprej.. 5,61...

ebi777777

rieš príčinu, daj si vybrať nosné mandle :) ale nie srandujem, ale i to je jedna z možností, ale nie dlhodobá,lebo naspäť narastú.

Ozaj, stále si prechladená? stále máš zapchatý nos? musíš sa starať o svoju imunitu!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nosový sprej z morskej vody. Pomohlo vám to? - Fórum - ZDRAVIE.sk