Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cymbalta (Duloxetin) - skusenosti

Poky

Prve dni pouzivania cloveka totalne zmeni na zombie. Po par dnoch moze nastat zlepsenie,no nemusi. U mna to nastalo po tyzdni a pol. Bral som ho 5 rokov. Rano 2ks. Aeste knemu kopec iných tabletiek. Teraz som prestal s cymbaltou a mam nahradu s menom lieku Duloxetin. Beriem ho len dva dni,cize este neviem posudit,ktory z dvoch je lepsi!

elena T

pozrela som si to video . ,neviem comu mam verit , je vela ludi ,ktorym AD velmi pomohlo ......., aj ja som v stave ,ze potrebujem pomoc psych. ale stale odolavam koli tomu ,ze sa bojim liekov .. zatial svoj stav uzkosti a paniky liecim ladovym pivom . a to mi naozaj pomaha . som zena mam 47 kg tak jedno mi staci ..a naozaj sa velmi po nom uvolnim . .. len ma zaujima , ze ako sa ma teda clovek liecit ,ked nie AD ? co mu ma pomoct ,? ja som si svoju diagnozu nevymyslela ,ani mi ju ziadny DR nenahovoril ,stalo sa mi to skoro zo dna na den a nechapala som to . sama stym, bojujem uz cca rok .. a nechcem ist k psych.. tak co mam teda robit ??? viem ,ze som psych labilny clovek , lebo to mam v sebe . myslite ,ze nejaka joga a taketo veci cloveku pomozu ? ja som zacala behavat ,ale mne to nepomaha . ja v tom nevidim pozitok .

Outdrugs

Prosím vás, pokial môžete vyhnite sa braniu antidepresivnych liekov. Je to len obrovské svinstvo, ide čisto len o marketing. Kde pred 30 a viac rokmi mal niekto takéto depresie, ako majú dnes ľudia? Dobre, iná doba a bla bla. Pozrite si dokument Balík za smrť, aj v cz na YT.
Veľmi dobre poznám cimbaltu. Kamoš ju berie ale chce prestať... Šiel preč z domu na 5 dni a zabudol si pribaliť lieky. Štyri dni mal blbe pocity, akoby mu mozog elektrizoval, tzv. Brain zaps.
Lieky vam ničia pečeň, mozog a iné vnútorne orgány a to už nehovoriac o zničený psychického stavu človeka.
Psychoska predpísala kamosovi cimbaltu po 15 minútovom rozhovore!!! Akože toto je diagnostika? Trepala poučky z knihy a zaradila ho do tabuľky...ako môže človeka za 15 minút vyšetriť cvokarka? Toto je choré...Minule šiel na kontrolu a povedala mu, že na jeho chôdzi vidno, že sa ma oveľa psychicky lepšie. ďalšia konina, videla ho prejsť od dvere k stoličke, čo je 3 metre!!! Bol som tam, tak viem. Cvokarka predpisuje lieky jedna radosť, akokeby boli ti úbohi ľudia pokusne králiky...veď treba od dílera zinkasuje fájne peniaze..
Psychosky, terapeutky spolupracujú spolu, posielajú si pacientov na výmenu, všetko je len o tom, ako čo najviac vyžmýkať z pacienta. Prvá vec - získať dôveru a potom vás už ma namotanych....nepísal by som to, keby som nepôsobil v takomto prostredí...

snehuska

ja beriem cymbaltu uz 2 roky a velmi mi pomohla...ale ked som ju nasadila otocila mi stav na este horsi ale po tyzdni cca sa mi to upravilo a citim sa ponej velmi dobre

epka

Ja beriem cymbaltu už dva roky a stále
mám s ňou problémy.Po jej užití ako keby sa depka ešte znásobila, rozbolí ma hlava,mám slabnosť,točenie hlavy,rozmazané videnie,skrátka nier som vo svojej koži. Keď to poviem lekárovi, tak mi ešte pridá lexaurin ale ten neberiem, lebo by som už vôbec
nefungovala ale spala a nebola schopná
nič robiť. Takto trpím a neviem čo ďalej.Už som skúsila ju aj nebrať,ten deň mi bolo lepšie,no bojím sa ju celkom vysadiť.Ak máte niekto radu,poraďte.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cymbalta (Duloxetin) - skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk