Chcem sa zmenit a zit uz konecne normalne !

Príspevok v téme: Chcem sa zmenit a zit uz konecne normalne !
Truffla

Ahojte, mam 18...

Pridala som sem uz milion tem, pretoze chcem pocut naozory vela vela ludi ....

Pridala som semt temy ako zalubena do ucitela, alebo 16 rocny rozdiel vo vztahu alebooo friends with benefits... vsetko mozne co ma v zivote aspon trochu trapilo som sem dala....

Ale teraz viem ze potrebujem KONECNE ZMENIT SAMU SEBA !

Toto su body, ktore chcem zlepsit>

1. Chcem mat svoju hrdost.....
-Chcem byt ta, za ktorou chlapi pojdu a budu volat mne a nie ze JA budem stale iniciativna a dobidzat a robit vsetko len preto lebo k nim nieco citim... proste NIE

2. Chcem vztahy a zalubenost prezivat V NORME
- Chcem aby som neprezivala v horuckach a krcoch ked mi neodpise chalan na smsku, alebo ked nezavola hned a tak.... Stava sa mi casto, ze mam niekoho a ma mi napisat... on neodpise ja idem umret od stresu, mam teplotu, motyle v bruchu, mam chut skocit z okna.. a neskor napise a ja sa smejem jaka som bola blbe ... ALEBO ... mal mi zavolat ... a nezavolal, bol uz vecer.... ja som ho uz uplne zatratila, povedala si ze ho nenavidim... a zavolal mi v noci, lebo mali akciu o ktorej mi aj hovoril... ale aj keby neodpisal ci nezavolal, chcem to prezivat v NORME.... ved zase sa nic take nestalo, to si chcem povedat !

3. Nechcem sa navezovat na chlapov ani na ziadnych ludi..... Chcem byt stale samostatna jednotka a nechcem aby sa moj zivot uplne tocil okolo toho jedneho ktoreho si vyberiem... NECHCEM TO !

4. Chcem mat konecne normalny zivot, s primeranou davkou stresu.... Nechcem aby to bolo tak ze sedim doma a nemam naladu sa ani ucit, alebo pozerat film, lebo myslim len na toho jedneho cloveka....

Viem ze ak sa budem takto spravat a budem taka stihacka, ktora PREHNANE STRESUJE A NAVEZUJE SA na ludi, NIKDY ma NIKTO nebude chciet za partnerku... to my je jasne ! Chcem aby to bolo uz v pohode..... Lebo takto sa zit neda..... Ked mi je zle, som vzdy s kamaratkou, s ktorou sa podporujeme v tychto veciach ale nie vzdy sa da ist von a musim byt aj doma a nemysliet a nerozoberat vsetko co ON povedal, urobil , kde je preco nevola atd atd atd..... skala je velka !

Prosim, povedzte mi... co mam robit ?

Dadula56

A este nieco: ty mas naozaj tak bezcielny zivot?Nemas ziadne tuzby okrem chlapa?Lebo to je potom naozaj smutne. Co vlastne robis, ze mas cas vecne len uvazovat nad nejakym chlapom a pisat mu SMS, ci uz imaginarne alebo realne?Ved ty zrejme nic nerobis, len toto.To ta nemrzi, ze kompletne zabijes mladost a nebudes mat ziadne zaluby?A ked uz KONECNE dosiahnes toho chlapa, tak potom co?Budes nanho zamilovane cumiet cele dni, ked uz ani SMS nebudes musiet pisat, lebo bude pri tebe? To je vsetko, co ti staci v zivote?Nemas vlastnu identitu, mna by to teda dost stvalo. Nie to, ze mi niekto neodpisal a ze mam chut mu napisat a ze mam nervy z toho, ale to, ze moja existencia sama o sebe je len parazitovanie na inych, pretoze len potom sa vies citit plnohodnotna, priamo umerne tomu ako sa o teba ini zaujimaju. Sama o sebe len vegetujes, nerozvijas sa, cakas, zavisis od vole nejakeho chlapa, ktory o teba mozno ani nestoji. To by ta malo trapit, nie tuzby po SMS a stres z SMS.Ries si vztah samej k sebe, nie vztah k chlapom.

Dadula56

Vidis, Truffla, pre teba niet sance, pokial sa na vztahy nevykasles az pokial budes schopna fungovat ako tak normalne. Nevies sa vzdat zavislosti na chlapovi. Ako chces budovat samostatne fungovanie?Cakanim na SMS?Hocico ti ludia napisu, ty len dokola omielas, ci mu mas napisat a co si o tom myslime, ze mu napises a co si myslime o tom, ze ti neodpisal. Bez sance, pokial nezmenis myslenie, nebudes schopna sa snazit byt samostatna. Keby si sa skutocne chcela zmenit konas inak. Ak sa chce clovek zmenit nestaci upravit kozmeticke vady. Ja ti prajem, aby si na to niekedy v zivote prisla a aby sa ti nestalo nieco take ako, ze najdes chlapa, ktory nad tebou kvoli tejto poruche ziska kontrolu a bude ta tyrat. Lebo potom uz bude neskoro. A je to zbytocna snaha ti pisat so snahou o radu, ty stale len chces vediet, ci mu mas napisat a preco ti neodpisal, zvysok ignorujes.

winki

Ty v prvom rade prestan riešiť vzťahy, lebo to čo tu píšeš mi pripadá, ako by si mala každý týždeň iného.
Treba sa zamyslieť nad sebou a rozmyslať prečo robíš to čo robíš?

Aj ja som mala takéto stavy nie uplne až takto hysterické ale mala. Mne pomohlo keď som začala jeden flirt s chalanom čo bol takto labilný a začal vyvolávať a vyčítať a bla bla bla....vtedy som si uvedomila veľa vecí, ako sa hovorí nerob to čo nechceš aby ti robili druhí.

Truffla

Mimi.
Ahoj, ak chces, daj mi tvoj mail, rada si stebou napisem :)

Ja by som to chcela tak, ze ano, chcem aby ten clovek tu bol pre mna, lubil ma, stale mi to hovoril a odpisoval mi na kazdu smsku.... Ale aj ked sa tak diat nebude, chcem sa nad tym povzniest a neriesit to v tej sprostej hlave 24 hodin denne.....

Napriklad moja dnesna dilema je> Mam mu napisat smsku v pondelok rano, ci sa vidime alebo nie ? Uplna hovadina ! Lenze ja rozoberam vsetko... ked mu napisem, tak mam pocit, ze som strasne iniciativna a ze to znamena ze ho dobijam ja a nie on mna a on ma vnima ako lahku korist... a teraz mam LEN toto v hlave a riesim, prepletam atd..... Neikto, kto na to z vysoka kasle by bud normalne napisa a neriesil by ostatne alebo sa na to vykaslal a nenapisal nic... No nie, ja musim riesit ci odpise, kedy odpise, ci vobec napisat atd....

Slecna A.

Truff, ty si uplne ako jeden moj kamarat...Nie si to ty Tomas? :D :D Ale nie, robim si srandu.
On doslova nahana baby, ktore su co i len trosku ochotne s nim popisat na nete. Unaha ich dovtedy, az kym sa kazda na neho nevykasle. Preco? Komu by sa pacilo, keby bol neustale pod niekoho dozorom, keby si bola zo strany chalana stale vydierana, ze MUSIS ist von, lebo je to tvoja "kamaratska" povinnost? Ked daka baba s nim nechce ist von, zacne jej vypisovat, ze takto sa kamarati k sebe nespravaju...a potom ja musim pocuvat jeho zalospevy na to, ako ho nikto nechce.
Skus trosku inak zacat premyslat. Je super, ze si svoje chyby uvedomujes a si na celkom fajn ceste. Ale ked nebudes veci robit vedome, nikdy sa toho nezbavis. Ked ti daky chalan neodpisuje, prestan si v hlave vytvarat teorie "co sa deje asi", ale povedz si "nevadi, odpise inokedy". Je to o tvojom pristupe k veciam. Hlavne si uvedom, ze chlapa bude vzdy viac zaujimat dievca, ktore bude spravne sebavedome, trosicku tajomne, ktore sa mu neda rovno na "striebornom podnose"...Nevnucuj sa, nepripominaj sa, zi si svojim tempom...
Psychologicka odhalila uz dovod, preco sa takto spravas? Nebola si nikdy v detstve podcenovana zo strany rodicov?

Dadula56

Vies, Truffla, ty riesit ani nechces. Pretoze stale pises, ze "nie je problem v mame". Ked uz chodis na tolke terapie, mala by si vediet, ze poruchy osobnosti maju zaklad vacsinou vo vychove, v rodine a to hlavne tato tvoja zavisla porucha. A pokial sa nedostanete s psychologickou ku korenu problemu, tak sa nezmenis!Porucha osobnosti nepojde prec, je s tebou na cely zivot, ale da sa zmiernovat. Teda necakaj, ze ti tu niekto povie navod ako to mas urobit, lebo take nieco neexistuje. A ak aj-ty to nedokazes s tymto pristupom. Ty na sebe pracovat nechces, pre teba idealne riesenie by bolo, keby ten chlap odpisoval po 5 sekundach, volal ti kazdy den aspon 10 krat a za tyzden pricvalal na jednorozcovi a odviezol ta do zamocku s prislubom vecnej lasky. Ty na sebe pracovat nechces, teba to trapi zas z znova len kvoli tomu, ze ta chlap opusti.

beskyd

si len normalna egoistka a sebecka pipka ako vsetky ostatne, odsleduj si co robia sliepky v tvojom veku a rob to iste, len tak mozes byt spokojna, hlavne sa privelmi s tym mozockom nesnaz rozmyslat:)

Lulu2011

mas malo sebavedomia, ked sa zacnes mat rada, aj ten stres ustupi, ktorý mas z toho, ze sa stale naviazes na nejake starsieho chlapa

nirv

Prečo tak strašne potrebujes chlapa? Úprimne, chlapi sú väčšinou hovada a za toľké trápenie vôbec nestoja. Prečo ti nestačí byť sama so sebou? Chápem, zamilované filmy ťa nútia hľadať pána dokobaleho. Warning: ak sa ti zdá že si stretla pána dokonaleho, na 100% je to fake. Nechaj mužov tuzit po tebe, zlom pár sŕdc, oni aj tak nemajú v skutočnosti srdce, iba ego.